تاریخ: ۹:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

مربی فوتبال کشورمان گفت: رحمتی همیشه از لحاظ شخصیتی مورد تایید بوده و اگر کی‌روش نمی‌خواهد کسی را دعوت کند در مورد مسائل فنی صحبت کند. به گزارش مازند اسپرت ؛ غلامحسین پیروانی در خصوص صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه اعلام کرده شخصیت مهدی رحمتی مورد تأیید او نیست، اظهار داشت: کاری ندارم که کی‌روش […]

مربی فوتبال کشورمان گفت: رحمتی همیشه از لحاظ شخصیتی مورد تایید بوده و اگر کی‌روش نمی‌خواهد کسی را دعوت کند در مورد مسائل فنی صحبت کند.

خبرگزاری فارس: پیروانی: شخصیت رحمتی همیشه مورد تایید است/کی‌روش در مورد مسائل فنی صحبت کند

به گزارش مازند اسپرت ؛ غلامحسین پیروانی در خصوص صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه اعلام کرده شخصیت مهدی رحمتی مورد تأیید او نیست، اظهار داشت: کاری ندارم که کی‌روش چه چیزی گفته است اما رحمتی بسیار بازیکن بااخلاقی است. او یک سال قبل از سربازی‌اش به پیش من آمد و هیچکس حقی که من گردن او دارم را ندارد.

وی ادامه داد: رحمتی ۱۷ سال سن داشت که در فجرسپاسی درون دروازه قرار گرفت. آن هم به خاطر منش و اخلاقی که داشت. او زمانی که دست به دهانش هم رسید کمک به مستمندان را فراموش نکرد. خیلی سخت می شود که این روزها کسی را پیدا کرد که پول دوست نداشته باشد و واقعا مرد می‌خواهد که دست به چنین کارهایی بزند.

پیروانی در مورد اینکه کی‌روش روزی که قرار بوده در مورد رئیس سابق کمیته اخلاق افشاگری کند بهانه ماه محرم را می‌آورد اما هم‌اکنون هرگونه صحبتی را در مورد اشخاص مختلف انجام می‌دهد، گفت: امیرالمؤمنین (ع) روزی به مالک گفت که اگر شخصی را در هنگام شب در حین گناه دیدی فردای آن روز با آن دید به او نگاه نکن زیرا امکان دارد که سحرگاه توبه کرده باشد. ما نمی‌توانیم بگوییم که چه کسی خوب و چه کسی بد است. باید مواظب حرف زدنمان باشیم.

وی افزود: کی‌روش خیلی قاطعانه می‌تواند بگوید رحمتی از نظر فنی مورد تأییدش نیست اما نباید به شخصیت و خصوصیات اخلاقی او کاری داشته باشد و در مورد آنها صحبت کند. نباید به گونه‌ای صحبت کرد که با شخصیت افراد بازی شود.

 

پاسخی بگذارید