تاریخ: ۹:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: درگیری با تماشاگران در تمرین قبل از بازی با فولاد خوزستان یک سوء تفاهم بود. به گزارش مازند اسپرت ؛ پایان رافت در گفت و گويي در مورد پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان گفت: هدف ما این بود که از ۴ مسابقه ۷ امتیاز بگیریم. در بازی […]

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: درگیری با تماشاگران در تمرین قبل از بازی با فولاد خوزستان یک سوء تفاهم بود.

خبرگزاری فارس: رافت: درگیری با تماشاگران ملوان سوءتفاهم بود/ باشگاه نیازمند حمایت مسئولان است

به گزارش مازند اسپرت ؛ پایان رافت در گفت و گويي در مورد پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان گفت: هدف ما این بود که از ۴ مسابقه ۷ امتیاز بگیریم. در بازی با استقلال خوزستان بازی خارج از خانه فقط یک امتیاز از تیم خوب اهوازی گرفتیم در انزلی مقابل سپاهان که تیم قدرتمندی است هم مساوی کردیم اما متاسفانه مقابل پرسپولیس شکست خوردیم با این حال از فولاد خوزستان سه امتیاز را گرفتیم. اکنون با ۱۶ امتیاز ملوان در جدول لیگ برتر شرایط خوبی دارد. این تیم فصل گذشته تا نیم فصل اول فقط ۹ امتیاز گرفته بود اما ما ۴ بازی دیگر هم پیش رو داریم. 

مربی ملوان در مورد درگیری که با برخی تماشاگران قبل از دیدار با فولاد خوزستان در تمرین ملوان پیش آمده بود گفت: هواداران ملوان روز گذشته با تمام وجود تیم ملوان را حمایت کردند و باید از آنها تشکر کنم. در مورد آن مساله هم باید بگویم یک سوءتفاهم بود. من چون در پرسپولیس بازی کرده ام و در دربی ها حضور داشته ام خبرنگاران نظرم را در مورد این مسابقه می پرسند و من هم به احترام رسانه ها پاسخگوی آنها هستم اما چون قبل از دربی ما با پرسپولیس بازی داشتیم و در مورد دربی حرف زدم برخی از هواداران از این مساله و همچنین یکی از مصاحبه های استیلی ناراحت شدند و آن مسائل پیش آمد.

وی ادامه داد: روز گذشته هم مقابل فولاد در اواخر مسابقه عده اندکی از تماشاگران نسبت به من کم لطفی کردند و شعارهایی علیه من دادند در حالیکه باید بدانند من هم ملوان را مثل آنها دوست دارم.۵ سال در ملوان بازی کرده ام. پدرهمسرم بازنشسته نیروی دریایی است و همسرم هم در انزلی بزرگ شده و به این تیم عرق و تعصب دارم. بنابراین از تماشاگران ملوان می خواهم اگر هم من را دوست ندارند اشکالی ندارد اما به تیم شان کمک کنند و از تیم حمایت کند تا موفق شود. می دانم مردم انزلی چقدر ملوان را دوست دارند و مثل فرزندشان به این تیم عشق می ورزند و بدانند من هم برای کمک به ملوان هر کمکی از دستم بربیاید می کنم. پس بخاطر ملوان مثل همیشه حامی تیم باشند و اجازه بدهند ملوان با ارامش کار کند.

رافت در مورد شرایط مالی باشگاه ملوان گفت: ملوان شرایط مناسب مالی ندارد و از همه مسئولان استان گیلان و شهر انزلی می خواهم که به فکر ملوان باشند و از منطقه آزاد انزلی تا همه افرادی که می توانند به تیم ملوان کمک کنند. ملوان با حمایت مسئولان و مردم می تواند به اهدافش برسد.

پاسخی بگذارید