تاریخ: ۵:۵۰ :: ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
نام نویسنده: تحریریه

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می گوید آمادگی مطلوب شیاطین سرخ کمک به خریدهای خوب در پنجره نقل و انتقالات تابستانی می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم الدترافوردی در ژانویه و پنجره زمستانی نقل و انتقالات ضربه مهلکی خورد.

این تیم خواهان «ارلینگ هالند» پدیده ۱۹ ساله فوتبال نروژ بود که در تیم ردبول زالتسبورگ اتریش بازی می کرد اما به خاطر کم توجهی مدیریت باشگاه انگلیسی،  جذب بورسیادورتموند شد.

پس از ضربه ای که یونایتدها در ابتدای سال متحمل شدند، اوله گونارسولسشر، سرمربی تیم توانست تیمش را در ۱۷ مسابقه بی شکست نگه دارد.

سرمربی نروژی به خوبی از «برنو فرناندس» خرید زمستانی و میسون گرینود، بازیکن پرورش یافته در آکادمی باشگاه، به خوبی استفاده کرد و بازی گرفت.

سولسشر در آستانه بازی با ساوتهمپتون که فردا انجام می شود، گفت: فکر می کنم اکنون منچستریونایتد برای هر بازیکن جوانی که جاه طلب باشد، به قدر کافی جذابیت دارد.

وی افزود: نتایج خوب می آیند و شاهد بازی های خوب تیم نیز هستیم. وقتی در منچستریونایتد هستید، باید سریع حمله را شروع کنیم و برای این منظور یکسری بازیکن جوان و با انگیزه هم داشته باشیم. ما اکنون آنقدر خوب کار می کنیم که حتی سرآلکس فرگوسن، اسطوره باشگاه را خوشحال می کند. فکر می کنم با بهبود شرایط بازی، حتی می توانیم بازیکنان خوب و با انگیزه ای را در پایان فصل به خدمت گیریم.

پاسخی بگذارید