تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

معاون باشگاه استقثلال گفت: کرار در جلسه با ما اعلام کرد که نمی‌خواهد در ایران فوتبال بازی کند. به گزارش مازند اسپرت ؛ علی نظری جویباری معاون باشگاه استقلال در خصوص جلسه با جاسم کرار اظهار داشت: ما در این جلسه در مورد همه موضوعات با هم بحث و دعوا و حتی شوخی هم کردیم […]

معاون باشگاه استقثلال گفت: کرار در جلسه با ما اعلام کرد که نمی‌خواهد در ایران فوتبال بازی کند.

خبرگزاری فارس: نظری‌جویباری: کرار نمی‌خواهد در ایران بازی کند/مظلومی او را می‌خواهد!

به گزارش مازند اسپرت ؛ علی نظری جویباری معاون باشگاه استقلال در خصوص جلسه با جاسم کرار اظهار داشت: ما در این جلسه در مورد همه موضوعات با هم بحث و دعوا و حتی شوخی هم کردیم در مورد این صحبت کردیم که با او فسخ کنیم و یا ادامه دهیم. مظلومی صراحتا اعلام کرد که او را می‌خواهد. آقای کردنوری در جلسه حضور داشته و مسائل کلی و شرایط باشگاه را مطرح کردیم.

وی ادامه داد: قرار شد ماحصل این جلسه را به هیات مدیره و مدیرعامل اطلاع دهیم و هر تصمیمی که آنها بگیرند اجرا خواهیم کرد. کرار هم اعلام کرد که نمی‌خواهد در ایران بازی کند.

وی با اشاره به اینکه کرار نمی‌تواند به تنهایی برای استقلال شرط بگذارد گفت: ما هم شرایطی را در نظر می‌گیریم و حاضریم با هر باشگاه داخلی و خارجی که او را می‌خواهد معاوضه کنیم. موضوع دیگر این است که پولش را بدهیم و او را در استقلال نگه داریم و به قول‌هایی که می‌دهیم عمل کنیم. تنها با نظر مظلومی در این خصوص تصمیم نمی‌گیریم و نظر هیات مدیره مدیرعامل هم مهم هستند.

وی در پاسخ به این سوال که جلسه بعدی در این خصوص چه زمانی خواهد بود گفت: جلسه هیات مدیره اگر فردا یا پس فردا برگزار شود ما پس از آن جلسه را برگزار می‌کنیم. کرار هم اعلام کرده است می‌خواهد با تیم ملی عراق به اردن برود.

معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه نظرش برای ادامه کار با کرار چیست گفت: به عنوان یک شخص نظرم چیز دیگری است اما نظر مدیرعامل و سرمربی مهم است و هر تصمیمی که آن‌ها بگیرند من تنها مجری خواهم بود.

نظری جویباری در مورد اینکه کرار می‌تواند تمرین کند یا خیر گفت: او تا اطلاع ثانوی حق تمرین ندارد و در اختیار باشگاه است. این بازیکن در جلسه  اعلام کرد که می‌خواهد همین امروز قراردادش فسخ شود.

وی در پاسخ به این سوال که تاکنون چه مبلغی را به او پرداخت کرده‌اید گفت: ۲۵۰میلیون تومان که ۱۰۸ میلیون آن بابت بدهی گذشته بوده و ۱۴۲ میلیون برای فصل جاری بوده است. ۱۱۷ میلیون نیز از بابت مالیات طلبکار بود که به حسابش واریز کردیم.

معاون باشگاه استقلال در خصوص اینکه کرار شکایتی از استقلال کرده است یا خیر گفت: شکایتی در این باره نبوده است نامه‌ای هم به دستمان نرسید اما این حق هر بازیکنی است که شکایت کند.

نظری جویباری در خصوص اینکه آیا بازیکنی را جایگزین او می‌کنید یا خیر گفت: من نمی‌توانم در مورد جذب بازیکن خبر بدهم و پرویز مظلومی سرمربی تیم باید بگوید اگر بازیکنی آزاد باشد او را جذب می‌کنیم و اگر با باشگاهی قرارداد داشته باشد وارد مذاکره می‌شود.

پاسخی بگذارید