تاریخ: ۶:۴۲ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
نام نویسنده: تحریریه

سرمربی تیم فوتبال رایکای بابل که خود از نیمه راه به جمع این تیم مازندرانی پیوسته بود، پس از مدت کوتاهی از این تیم لیگ یکی جدا شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رایکای بابل به عنوان تنها نماینده استان مازندران در رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور این فصل اصلا رنگ خوشی را ندیده و با فراز و نشیب های زیادی همراه بود. سو مدیریت در این تیم مشهود بود و اکنون نیز در جدول رده‌بندی رقابت‌ها این تیم جایگاه خوبی ندارد و به نوعی روی مرز سقوط است.

بعد از شکست این هفته در رفسنجان، رحمان رضایی سرمربی این تیم استعفا داد تا به جمع مربیان ناکام این تیم بپیوندد.

سرمربی تیم فوتبال رایکای بابل که خود از نیمه راه به جمع این تیم مازندرانی پیوسته بود، پس از مدت کوتاهی از این تیم لیگ یکی جدا شد.

رحمان رضایی سرمربی رایکا بابل که در چهار بازی رو نیمکت این تیم نشست و ۷ امتیاز کسب کرد، با فسخ قراردادش به صورت یک طرفه از جمع بابلی‌ها جدا شد.

رحمان رضایی ملی پوش اسبق فوتبال کشور ضمن تمجید از باشگاه رایکا گفت: از مجموعه باشگاه رایکا، مردم فوتبال دوست و فهمیم بابل و همچنین هواداران پرشور این تیم کمال تشکر را دارم و برای باشگاه رایکا در ادامه راهش آرزوی موفقیت می‌کنم. ما زودتر از آنکه باشگاه رایکا احساس خطر کند از این تیم جدا شدیم تا سرمربی آینده این باشگاه فرصت مناسب برای شناخت تیم و کسب نتایج دلخواه باشگاه را داشته باشد. برای دو مالک جوان باشگاه رایکا نیز در ادامه باشگاه‌داری‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم.

اما پس از استعفا رحمان رضایی از رایکا، علی نظرمحمدی توسط مالکان باشگاه رایکا به عنوان سرمربی جدید تیم برگزیده شد.

نظرمحمدی در نیم فصل دوم نیز هدایت رایکا را برعهده داشت و بهترین نتایج تیم با تفکرات وی کسب شد.

علی عشوری‌زاد به عنوان دستیار اول و حمید سجادی نیز به عنوان مربی دروازه‌بانان وی را در رایکا همراهی خواهند کرد.

مراسم معارفه نظرمحمدی ساعت ۱۸ امروز عصر در ورزشگاه هفت تیر بابل انجام می‌شود.

به گزارش فارس، نظرمحمدی یکبار هم در این فصل هدایت رایکا را برعهده گرفت و نیمه کاره این تیم را رها کرد و حال باز مجدد این مربی گیلانی به بابل آمده تا تیم انتهای جدولی رایکا را از این وضعیت نجات دهد. باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی برای تنها نماینده لیگ یکی مازندران در پایان فصل خواهد افتاد.

پاسخی بگذارید