تاریخ: ۸:۱۵ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
نام نویسنده: تحریریه

با توجه به کمی اعتبارات دولتی،عدم تخصیص مناسب و همچنین افزایش چشمگیر قیمت ها و نیز سررسید بلندمدت اوراق بهترین روش جهت تکمیل و بهره برداری پروژه های ورزشی نیمه کاره اجرای ماده ۲۷ می باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با توجه به کمی اعتبارات دولتی،عدم تخصیص مناسب و همچنین افزایش چشمگیر قیمت ها و نیز سررسید بلندمدت اوراق بهترین روش جهت تکمیل و بهره برداری پروژه های ورزشی نیمه کاره اجرای ماده ۲۷ می باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: در حال حاضر ۳ پروژه ورزشی نیمه کاره با قدمت بیش از ده سال در شهرستان داریم که با توجه به شرایط اعتباری تکمیل پروژه ها همچنان زمانبر خواهد بود و بهترین روش جهت برون رفت و بهره بردای زود هنگام واگذاری اماکن‌ به بخش خصوصی از طریق ماده ۲۷ و به روش های B.O.T و B.O.L.T می باشد.

دکتر پهلوان ادامه داد: در چند سال اخیر علیرغم اعتبار مصوب کافی جهت تکمیل پروژه نیمه کاره صخره نوردی آمل ، تخصیص اعتبار خوبی نداشته و افزود پروژه صخره نوردی از سال ۱۳۸۸ عملیات ساخت آن آغاز و تاکنون بیش از یک میلیارد هزینه گردیده و جهت تکمیل و تجهیز به اعتباری بیش از چهار میلیارد تومان نیاز بوده و با توجه به وضعیت اعتباری دولتی بنظر نبایست امیدوار به بهره برداری پروژه صخره نوردی در آینده نزدیک باشیم.

متولی ورزش آمل افزود: با پیگیری مهندس رسولی فرماندار ویژه آمل و رییس کمیته برنامه ریزی شهرستان و همچنین موافقت حاج حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مقدمات واگذاری پروژه از طریق ماده ۲۷ در دستور کار قرار گرفت و در این راستا جلسه هماهنگی در محل فرمانداری آمل به ریاست فرماندار برگزار و مقرر گردید تمهیدات لازم جهت واگذاری و تکمیل پروژه توسط شهرداری آمل فراهم شود.

اسماعیل پهلوان سپس بیان کرد: استادیوم ورزشی فوتبال ۵ هزار نفری و همچنین خانه رزمی از پروژه های نیمه کاره شهرستان بوده که بدلیل نبود اعتبارات کافی چندین سال نیمه کاره می باشد.

پاسخی بگذارید