خداحافظی با پیرمرد زنده دل !
تاریخ: ۸:۱۱ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۸
نام نویسنده: تحریریه
سید علی طالبیان عکاس ورزشی دار فانی را وداع گفت

در کمال تأسف باخبر شدیم عکاس و خبرنگار خوب و دوست داشتنی آقای سید علی طالبیان دار فانی را وداع گفت و دیگر دربین ما نیست . این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در کمال تأسف باخبر شدیم عکاس و خبرنگار خوب و دوست داشتنی آقای سید علی طالبیان دار فانی را وداع گفت و دیگر دربین ما نیست . این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می‌نماییم .

سید علی طالبیان متولد ۱۳۵۱از هنرمندان و فعالان عرصه ورزشی شاید از جمله معدود کسانی باشد که با وجود بیماری قلبی و مشکلات جسمی ، عاشقانه و خالصانه بدون هیچ چشمداشتی نزدیک به سه دهه در تکاپوی این میدان پر حواشی و سخت ایستاده
علی طالبیان از سال ۱۳۷۵ در کانون فرهنگی تربیتی برادران قائمشهر فعالیت تئاتر و بازیگری خود را آغاز و از سال ۱۳۸۷ در گروه تئاتر فرهنگ قائمشهر با اجراهای صحنه ای نمایش هایی چون: ماه لاجوردی، آفتاب کهربایی. سعادت لرزان، شب، خداحافظ، بازی خانوادگی و آثار متعدد دیگر در جشنواره و اجرا های عمومی ظاهر شد و در سومین جشنواره تئاتر معلولین منطقه ای کاسپین گرگان، موفق به کسب مقام دوم بازیگری در نمایش شب به کارگردانی محسن صفری، شد.

وی چند فیلم کوتاه و یک فیلم تلویزیونی و بازی در شماره ۲ ،۳،۴ سریال پایتخت را در کارنامه خود دارد.
وی که در بین اهالی ورزشی به سید معروف است از همان زمان جوانی به عکاسی و فیلمبرداری و تهیه خبر ورزشی روی آورد و به خصوص در بین طرفداران تیم فوتبال نساجی قائمشهر به عنوان یک هوادار خاص و ویژه ، محبوبیت زیادی کسب کرد .
طالبیان به دلیل عارضه حاد قلبی و با و جود باطری که به قلب دارد هیچگاه از ورزش و هنر و کسوت خبرنگاری کنار نکشیده و با وجود اینکه از هیچ ارگان و اداره و نهاد دولتی و خصوصی حمایت نمیشود به طور خودجوش و با عشق علاقه شخصی در این عرصه ها حضور دارد. و با مشکل جسمانی اش حتی بیمه نبوده و اقساط فیش بیمه اش را خود شخصی و آزاد پرداخت میکند.
سید علی همسری زحمتکش و خانه دار و دو پسر۲۰ و ۱۴ ساله به نام‌های محمد و مسیح دارد
این عزیز قائمشهری بارها در تلویزیون بعنوان هنرمند و چند باری در برنامه ۹۰ بعنوان هوادار نساجی به تصویر کشیده شد
از خاطرات او میتوان به بازی ویژه نساجی در قائمشهر اشعار کرد که سید در بیمارستان بستری و به وی اجازه ترخیص داده نشد . اما در نیمه بازی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تماشاچیان و بازیکنان در کمال ناباوری او را با لباس بیمارستان در بین خود دیدند و این امر موجب روحیه و شوق و امید بیشتری در آن بازی شد. که البته این داستان در بازبینی جشنواره تئاتر گرگان هم برای گروه سید تکرار شد.
شاید سید علی طالبیان از جمله تکرار نشدنی از فعالان چند عرصه به طور همزمان باشد.

پاسخی بگذارید