تاریخ: ۳:۱۱ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
نام نویسنده: تحریریه
معاون سابق صنعت نفت آبادان معاون باشگاه ستارگان چالوس شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان چالوس حاج احمدصفوی معاون سابق باشگاه لیگ برتری صنعت نفت آبادان به سمت معاونت حقوقی باشگاه ورزشی ستارگان چالوس منصوب شد .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهندس محمد دلبند مدیر عامل باشگاه ستارگان چالوس در این زمینه گفت: بدنبال تقویت هرچه بیشتر کادر مدیریتی باشگاه مذاکراتی را با دوست بسیار خوبمان احمد صفوی عزیز انجام دادیم و خوشحالیم که چنین شخصیتی با کوله باری از تجربه از این پس یکی از مدیران باشگاه ستارگان چالوس خواهد بود .
محمد دلبند در ادامه خاطرنشان کرد : حاج احمد صفوی رزومه بسیار درخشانی دارد که از آن جمله میتوان به سمت معاونت اداری باشگاه لیگ برتری صنعت نفت آبادان ، معاونت باشگاه لیگ برتری صبای قم ، سرپرست باشگاه دسته اولی شهرداری ماهشهر و مهمتر از همه اینها مشاور ورزشی تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد .

مهندس دلبند در ادامه افزود : احمد صفوی کارشناس حقوق ورزشی است و امیدواریم بتوانیم از تجربیات این بزرگوار جهت پیشبرد اهداف باشگاه استفاده کنیم.

مدیرعامل باشگاه ورزشی ستارگان چالوس در رابطه با اهداف این باشگاه در آینده گفت : اهداف بسیار بزرگی در سر داریم و در حال ایجاد بسترهای اقتصادی ، فنی و مدیریتی هستیم و مطمئن باشید در آینده نزدیک باشگاهی خواهیم ساخت که دیگر استانها در آینده از آن الگو برداری کنند ، در ادامه مسیر نیاز به تقویت هیات مدیره خواهیم داشت و باتشکیل یک هیات مدیره جدید قصد داریم همانطور که در فوتسال در لیگ دسته دوم باشگاههای کشور حاضر هستیم اهدافمان در فوتبال را هم فراتر از استان مازندران ترسیم کنیم.

دلبند در ادامه گفت : تجربه تلخ سالهای گذشته باعث شده برای انتخاب هیات مدیره وسواس و حساسیت بیشتری به خرج دهیم و در این مسیر سراغ افرادی برویم که هریک توانایی اداره یک باشگاه را دارند ، میخواهیم باشگاهی بسیار بزرگ بسازیم و رویای جوانان غرب مازندران را به واقعیت تبدیل کنیم.

محمد دلبند در رابطه با اسامی هیات مدیره جدید گفت : با افراد مختلفی در حال رایزنی هستیم که برخی از آنها از نخبگان فرهنگی ، ورزشی و فعالین اقتصادی همین منطقه هستند و برخی از آنها هم از خارج از استان هستند ، دلیلی هم نمیبینیم همه اعضای هیات مدیره از چالوس و نوشهر و مازندران باشند چرا که مهمترین موضوع در این بخش پیشبرد اهداف بسیار بزرگ باشگاه ستارگان چالوس است ، اهدافی که شاید خیلی ها تصورش را هم نمیکنند اما ما بزودی گامهای بزرگی برای رسیدن به چنین اهدافی برمیداریم .

مدیریت باشگاه ورزشی ستارگان چالوس در پایان افزود : بزرگترین پشتیبان انسانی ما در حال حاضر مردم خوب و ورزش دوست چالوس و نوشهر و هچیرود و غرب مازندران و پیشکسوتان ورزش منطقه هستند و ما به پشتیبانی این مردم و پیشکسوتان عزیز برنامه های خود را براساس رویاهای ورزشی همین مردم ترسیم کرده ایم و با قدرت جهت رسیدن به آن گام برمیداریم و خیلی زود به بخشی از این رویاها جامع عمل خواهیم پوشاند.

پاسخی بگذارید