تاریخ: ۸:۵۱ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
نام نویسنده: تحریریه

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: تست کرونای من هم مثبت شده بود که خوشبختانه بهتر شده و در شرایط خوبی هستم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهرداد علیقارداشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط برگزاری مرحله پلی آف لیگ برتر  تنیس روی میز اظهارداشت: شرایط برای برگزاری مسابقات فراهم شده و کلیه تیم ها هم برای حضور در مسابقات تست کرونا داده‌اند و طبق تاکیدات ای که کردیم هیچ بازیکن یا مربی دادن تست در سالن حضور پیدا کند.

 وی ادامه داد: با مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی هم هماهنگ کرده و قرار است یک نماینده از آنها برای بازدید از سالن  حضور پیدا کند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با تاکید بر اینکه بازیکنان سرمایه‌های کشور هستند، گفت: همه موارد ایمنی و بهداشتی را باید رعایت کنیم چون این ویروس با جان آدمها سر کار دارد و نباید به راحتی آن را ساده بگیریم. به همین دلیل سختگیری های زیادی را به عمل خواهیم آورد. تمام سالن ضدعفونی می شود و مشکلی وجود نخواهد داشت.

علیقارداشی در مورد اینکه آیا در تست های گرفته شده مورد مثبتی هم وجود داشت یا خیر گفت: فقط یک مورد از کادر سرپرستی تیم شهرداری کرج بود و به غیر از آن مورد دیگری وجود نداشت که این فرد هم  در سالن حضور پیدا نخواهد کرد.

 وی با اشاره به اینکه خود من هم به کرونا مبتلا شده بودند، تصریح کرد: بعد از اینکه پسرم حس بویایی خود را از دست داد متوجه شدیم که کرونا گرفته است و پس از آن من و همسرم هم تست دادیم که در آزمایش خون مشخص شد به کرونا مبتلا شدیم . خوشبختانه الان بهتر شده ام و مشکلی وجود ندارد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز عنوان کرد: در پایان رقابت ها به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی توزیع جوایز نخواهیم داشت و مراسمی برگزار نمی شود.

به گزارش فارس، مرحله پلی آف لیگ برتر تنیس روی میز از ۱۷ تا ۲۰ تیرماه در سالن آکادمی تهران برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید