تاریخ: ۹:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

بازیکنان پرسپولیس هم برای استقلالی ها جوک فرستادند! ورزش > لیگ برتر – به محض اینکه دربی تمام شد، فضای مجازی پر شد از جوک هایی که پرسپولیسی ها ساخته بودند برای استقلالی ها. به گزارش مازند اسپرت ؛ آنها تا توانستند جک ساختند که مظلومی هنوز دارد در آزادی دفاع می چیند و خلاصه کلی بازی […]

بازیکنان پرسپولیس هم برای استقلالی ها جوک فرستادند!

ورزش > لیگ برتر – به محض اینکه دربی تمام شد، فضای مجازی پر شد از جوک هایی که پرسپولیسی ها ساخته بودند برای استقلالی ها.

به گزارش مازند اسپرت ؛ آنها تا توانستند جک ساختند که مظلومی هنوز دارد در آزادی دفاع می چیند و خلاصه کلی بازی دفاعی این تیم را سوژه کردند. البته استقلالی ها هم سریعا در صدد پاسخ دادن برآمدند و جوک هایی برای پرسپولیسی ها ساختند که هنوز در ورزشگاهند و می گویند جام ما کجاست. جالب اینجاست که حتی پرویز مظلومی هم در جریان این جوک ها قرار گرفت. حتی بازیکنان استقلال هم جوک های زیادی دریافت کردند. خیلی از مردم به اینستاگرام بازیکنان رفتند و برای آنها جوک ها را گذاشتند. در این بین بعضی از بازیکنان پرسپولیس هم این جوک ها را برای دوستانشان در استقلال فرستادند. یکی از بازیکنان استقلال در این باره می گوید: «اتفاقا یکی از پرسپولیسی ها جوک ها را برایم فرستاد که من هم جوابش را دادم.» اکثر بازیکنان استقلال و پرسپولیس با هم رفیق هستند و خارج از زمین فوتبال از دوستان نزدیک هم به حساب می آیند. آنها گاهی با همین جوک ها برای هم کری می خوانند و بعد از دربی هم همین کار را کردند.
البته ساختن جوک در فوتبال ایران مرسوم شده و سال های است که برای بازیکنان و چهره های مختلف جوک می سازند. از علی دایی بگیرید تا ابرهیم میرزاپور، هاشم بیک زاده و… از جمله چهره هایی هستند که برایشان جوک ساخته شده است.

پاسخی بگذارید