تاریخ: ۳:۰۹ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
‍ هیاتهای برتر اسکیت شهرستانهای استان مازندران معرفی شدند/ قائمشهر و چالوس صدرنشین سال ۹۸

در پایان ارزیابی عملکرد هیاتهای اسکیت شهرستانهای استان مازندران در سال ۱۳۹۸ هیاتهای برتر معرفی شدند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هیاتهای اسکیت شهرستانهای مازندران در دو گروه جمعیتی کمتر از یکصد هزار نفر و بالاتر از یکصد هزار نفر در همه حوزه ها مورد ارزیابی قرار گرفتند که در پایان و در گروه جمعیتی بالای یکصد هزار نفر ، هیات شهرستان قائمشهر در جایگاه اول قرار گرفت و هیاتهای آمل و بهشهر در رتبه های دوم و سوم ارزیابی ایستادند.
در گروه جمعیتی کمتر از یکصد هزار نفر ، هیات چالوس در جایگاه اول قرار گرفت و هیاتهای تنکابن و نوشهر دوم و سوم شدند.
همچنین شهرستانهای قائمشهر ، چالوس و آمل بعنوان برترین میزبانان رویدادهای استانی و کشوری در سال ۹۸ معرفی شدند.

این ارزیابی بر مبنای فرم خود اظهاری هیاتهای شهرستانی که قبلا توسط شهرستان ها به دبیر خانه هیات استان ارسال شده بود و با نظرات کارشناسان هیات استان در معرض بررسی قرار گرفت که نتایج فوق به دست آمده است.

هیات اسکیت استان مازندران ضمن خداقوت به همه ی زحمتکشان اسکیت مازندران نتایج بدست آمده را حاصل تلاش جمعی می داند و این انتظار را دارد هیاتهای شهرستانی در سال جاری در همه حوزه ها به ویژه افزایش ورزشکاران سازمان یافته تلاش بیشتری داشته باشند.گفتنی است اسکیت در ۲۱ شهرستان مازندران فعال می باشد.

برترین مربیان اسکیت مازندران در سال ۹۸ معرفی شدند/ نریمان نقدیان در صدر مربیان برتر استان

هیات اسکیت مازندران طی ارزیابی عملکرد مربیان استان در همه حوزه ها ، مربیان سازنده و برتر سال ۹۸ مازندران را معرفی کرد.

در این ارزیابی و در بخش بانوان؛ خانم ها متین واسعی (چالوس) ، فاطمه عبداللهی(نوشهر) ، آزیتا نبوی(قائمشهر) و سحر حبیبی (بابلسر)و در بخش آقایان؛ نریمان نقدیان(تنکابن) ،حسین دیمین(ساری)، محمد رستمی(آمل) و امید علیپور(نکا) بعنوان مربیان برتر معرفی شدند.

همچنین نریمان نقدیان با کسب ۹ مدال کشوری توسط شاگردانش بعنوان سازنده ترین و برترین مربی سال ۹۸ هیات اسکیت مازندران معرفی شد.

گفتنی است اصلی ترین معیار انتخاب مربیان برتر ، جذب بیشترین ورزشکار سازمان یافته و کسب بیشترین مدال ورزشکاران تحت پوشش آنان در مسابقات استانی و مهمتر کشوری بوده است.

پاسخی بگذارید