مالک باشگاه شهدای ساری:
تاریخ: ۴:۵۷ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
به دنبال رقم زدن اتفاقی شیرین در ساری هستیم

مالک باشگاه شهدای ساری گفت: به دنبال رقم زدن اتفاقی شیرین در ساری هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی نادی راد در گفت‌وگویی با خبرنگاران، با اشاره به آخرین وضعیت این تیم اظهار اظهار کرد: متاسفانه ویروس کرونا نظم را در تمامی موارد بهم زد و فوتبال هم از این موضوع مستثنی نبود و مجبور شدیم ماه‌ها از فوتبال دور باشیم.

 

وی افزود: پیش از تعطیلی لیگ در شرایط خوبی قرار به سر می‌بردیم و بازیکنان و کادر فنی زحمات زیادی برای موفقیت شهدای ساری کشیده بودند، اکنون نیز با از سرگیری تمرینات و مشخص شدن زمان بازی‌ها تیم تمرینات منظمی را برگزار می‌کند.

 

مالک باشگاه شهدای ساری خاطرنشان کرد: تمرینات منظمی که زیر نظر سیدذوالفقار شریفی و سایر مربیان باشگاه به صورت جدی دنبال می‌شود و از الان آماده این هستیم تا با آغاز مسابقات نتایج خوبی را برای فوتبال شهر ساری و استان مازندران کسب کنیم.

 

نادری‌راد با بیان اینکه به صعود از این مرحله و حضور در لیگ دسته دوم امیدوار هستیم، افزود: تمام تمهیدات لازم برای موفقیت تیم در چند بازی آینده در نظر گرفته شده و شک نکنید کادر فنی و بازیکنان تمام تلاششان را خواهند کرد، در بحث مدیریتی نیز از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد تا پایان فصل اتفاقی شیرین برای مرکز استان رقم بزنیم.

 

این مسئول از انجام تست کرونا در باشگاه خبر داد و گفت: کادر فنی و پزشکی چند مرحله بازیکنان را تست کرده‌اند و خداروشکر تست بازیکنان منفی بود و تست نهایی که مورد تایید فدراسیون و سازمان‌لیگ است نیز به زودی در باشگاه انجام خواهد شد و برای آغاز مجدد مسابقات آماده خواهیم شد.

 

نادری راد در پایان خواستار حمایت همه‌جانبه مردم و مسئولان مرکز استان شد و خاطرنشان کرد: شهدای ساری تیم ریشه‌دار استان است و از پایین‌ترین رده‌ استانی خود را به این سطح از کشور رسانده و نیاز است تا مردم که همیشه حامی تیم بوده‌اند مثل همیشه این تیم را حمایت کنند و مسئولین ساروی نیز ما را در این راه سخت تنها نگذارند تا بتوانیم نماینده شایسته ای برای استان مازندران در مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور باشیم.

پاسخی بگذارید