از سرگیری لیگ برتر؛
تاریخ: ۲۲:۴۴ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
نام نویسنده: تحریریه
برد دلچسب نساجی در یادگار امام / تراکتور صفر نساجی یک

تیم فوتبال نساجی مازندران با برتری برابر میزبانش تراکتور، یک پله در جدول صعود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ادامه هفته بیست‌ و دوم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال تراکتور تبریز از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان نساجی مازندران بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر نساجی به پایان رسید.

تک گل نساجی در این دیدار روی حرکت خوب علی شجاعی که از سمت چپ انجام شد به ثمر رسید. این بازیکن با حرکت از سمت چپ و ارسال توپ به درون محوطه جریمه تراکتور فرصت خوبی را برای حسین زامهران ایجاد کرد و این بازیکن هم دروازه تراکتور را باز کرد.

با این نتیجه نساجی ۲۶ امتیازی شد و بالاتر از ماشین‌سازی در رده نهم جدول قرار گرفت. تراکتور نیز با ۳۷ امتیاز در رده سوم جدول باقی ماند.

تراکتور با ترکیب محمدرشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، اکبر ایمانی، رضا اسدی، ساسان انصاری، میثم تیموری، احسان حاج‌صفی، میلاد فخرالدینی، مهدی تیکدری و سعید مهری به بازی آمد.

هم‌چنین در ترکیب تیم نساجی علیرضا حقیقی، مجتبی بیژن، مجتبی ممشلی، علی‌اصغر(نوید) عاشوری، محمدمهدی نظری، علی شجاعی، حامد شیری، سیدمحمد میری، حسین ماهینی، حسین(فرزاد) زامهران و محمدعرفان معصومی بازی کردند.

فکری: خیال‌مان از بابت بقا در لیگ راحت شد

سرمربی نساجی می‌گوید با کسب سه امتیاز این مسابقه، خیال تیمش از بابت بقا در لیگ برتر راحت شده است.

 محمد فکری بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور در تبریز، اظهار کرد: خدا را شکر که در بازی سنگین امروز سه امتیاز را کسب کردیم. باید از تیم داوری تشکر کنم که در مجموع بازی را کنترل کردند و اشتباهی هم نداشتند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود بازی کردند. می‌دانستند کسب این سه امتیاز در تبریز چقدر برای ما اهمیت دارد.

او خاطرنشان کرد: خیلی زود به گل رسیدیم. این موضوع کار ما را سخت کرد. تیم تراکتور فشار زیادی را روی دروازه ما ایجاد کرد. خوشبختانه ما فضای لازم را به این تیم ندادیم و باز هم در نیمه اول موقعیت‌هایی برای افزایش تعداد گل‌مان داشتیم. با این حال کم دقتی بازیکنان اجازه زدن گل‌های بعدی را نداد.

سرمربی نساجی با بیان این که تیمش در نیمه دوم به تیم میزبان موقعیتی نداد، گفت: حریف چند موقعیت شوتزنی داشت که با درخشش علیرضا حقیقی دروازه تیم ما بسته ماند. خدا را شکر می‌کنم که اگر تعداد گلمان هم زیاد نبود، سه امتیاز را کسب کردیم. شاید با این سه امتیاز خیال‌مان از بابت بقا در لیگ راحت شد. ان‌شاءالله در هفته‌های آینده امتیازهای بعدی را هم کسب کنیم و خودمان را بالاتر از رده نهم یا دهم جدول ببریم.

فکری در پاسخ به این سوال که آیا پیش‌بینی می‌کرد بازیکنان خارجی تراکتور در این دیدار غیبت کنند؟ گفت: فکر می‌کردیم چند بازیکن غایب باشند. امروز هم در مجموع تراکتور فوتبال خوبی بازی کرد اما نساجی فضای لازم را به رقیب نداد. فکر می‌کنم تراکتور بازیکنان خوبی دارد که نگرانی این تیم را از غیبت چند بازیکن برطرف می‌کند. جای طرفداران پرشور تیم تراکتور خالی بود.

سرمربی نساجی ابراز امیدواری کرد با کاهش ویروس کرونا، هر چه زودتر خبرنگاران و هواداران به ورزشگاه‌ها بازگردند.

فکری هم‌چنین درباره رویکرد تیمش در این دیدار اظهار کرد: وقتی به گل زودهنگام می‌رسید، طبیعی است که از گل زده خود دفاع کنید. البته این موضوع باعث شد تیم ما زودتر عقب بکشد و دفاع کند. برنامه ما این نبود که صرفا دفاع کنیم. این فشار تراکتور بود که تیم ما را عقب بود.

ساکت الهامی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از بازی حاضر نشد.

پاسخی بگذارید