تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه اروپایی که دوست دارد علی دایی را ببیند! ورزش > فوتبال ملی – هنریک کینلوند مدیرعامل باشگاه هاماربی سوئد یکی از تماشاگران دربی بود. به گزارش مازند اسپرت ؛ ؛ باشگاه او با ۱۰۰ سال قدمت از قدیمی ترین باشگاههای لیگ برتر سوئد به حساب می آید. او به دعوت استقلالی ها به تهران آمد […]

مدیرعامل باشگاه اروپایی که دوست دارد علی دایی را ببیند!

ورزش > فوتبال ملی – هنریک کینلوند مدیرعامل باشگاه هاماربی سوئد یکی از تماشاگران دربی بود.

به گزارش مازند اسپرت ؛ ؛ باشگاه او با ۱۰۰ سال قدمت از قدیمی ترین باشگاههای لیگ برتر سوئد به حساب می آید. او به دعوت استقلالی ها به تهران آمد تا تماشاگر دربی باشد. آبی ها در فروردین امسال ۴ روز در سوئد میهمان این باشگاه هستند و با آنها بازی دوستانه برگزار می کنند. هنریک کینلوند که از حضور در ورزشگاه آزادی ذوق زده شده بود، در این باره به خبرورزشی گفت: «من بیشتر دربی های دنیا را از نزدیک دیده ام ولی این بازی با تمام دربی های دیگر فرق داشت. تماشاگران ایرانی فوق العاده بودند و تا لحظه آخر تیم شان را تشویق کردند. من چیزهای جدیدی در این مسابقه دیدم.»
کینلوند روز گذشته با بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال در ساختمان این باشگاه دیدار کرد و دو طرف به توافق رسیدند که همکاری نزدیکتری در زمینه تبادل بازیکن و همچنین انجام بازی های دوستانه داشته باشند. کینلوند درباره دیگر اهداف سفر خود به تهران گفت: «دیداری هم با علی دایی خواهم داشت. او را از زمانی که در بایرن مونیخ بازی می کرد، می شناختم.»

پاسخی بگذارید