تاریخ: ۵:۵۷ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
نام نویسنده: تحریریه

دو تیم مدعی مس سونگون ورزقان و گیتی پسند اصفهان در مرحله برگشت فینال لیگ برتر فوتسال فردا در سالن پورشریفی تبریز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بعد از یکسال فراز و نشیب لیگ برتر فوتسال به ایستگاه آخر و مرحله نهایی خود رسیده است، فصل ۹۹-۹۸ حواشی فراوانی داشت.  البته همین حواشی جذابیت لیگ را چند برابر کرد.

طبق برنامه قرار است فردا  از ساعت ۱۸ در مرحله برگشت فینال این رقابت‌ها دو تیم مس سونگون ورزقان و گیتی پسنداصفهان در سالن پور شریفی تبریز به مصاف یکدیگر بروند.

 البته دیدار رفت فینال با حضور مسئولین سازمان لیگ فوتسال و فدراسیون پزشکی ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن پیروزی اصفهان برگزار شد که شاگردان علی افضل در دیدار نخست توانستند با هنرنمایی کاپیتان با تجربه خود فرهاد فخیم حریف اصفهانی را در یک بازی پر برخورد با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب و از سد نماینده اصفهان عبور کنند تا در دیدار برگشت کاری آسان‌تر نسبت به حریف خود داشته باشند.

سفید و نارنجی پوشان دیار آذربایجان به دنبال پیروزی و هتریک در قهرمانی هستند تا بار دیگر قدرت خود را به جامعه فوتسال کشور ثابت کنند در طرف مقابل قرمزهای نقش جهان پس از شکست در فینال سال گذشته و دیدار رفت این مرحله انگیزه فراوانی برای جبران و انتقام دارند.

علی‌اصغر حسن زاده که لقب بهترین بازیکن آسیا را یدک می‌کشد مهمترین غایب گیتی‌پسند در دیدار رفت بود. اصفهانی‌ها امیدوارند با بازگشت حسن زاده شرایط دیدار برگشت به سود آنها تغییر کند و سرنوشت قهرمانی به بازی سوم  کشیده شود.

در طرف مقابل نیز علیرضا صمیمی دروازه بان ملی‌پوش مس سونگون که در دیدار نخست به علت مصدومیت حضور نداشت قرار است،در بازی برگشت حاضر و از دروازه‌ آذری‌زبان‌ها دفاع کند.

قطعاً دیدار برگشت با حضور حسن‌زاده و صمیمی از جذابیت‌های بیشتری برخوردار خواهد بود، در صورتی که نماینده تبریز بتواند این بازی را به سود خود به اتمام برساند برای بار سوم قهرمان لیگ برتر فوتسال خواهد شد و عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر را کسب خواهد کرد، اما اگر شاگردان حمید بی‌غم نتیجه دیدار رفت را جبران کنند و از زمین مسابقه با دست پر خارج شوند تکلیف قهرمان این دوره از مسابقات لیگ برتر به بازی سوم کشیده خواهد شد.

لازم به ذکر است در صورت برتری گیتی پسند بازی سوم در شهر کرمان و به یاد سردار بزرگ اسلام شهید قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید