تاریخ: ۷:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وقتی اشخاص همدیگر را خراب می‌کنند به فکر فوتبال و منافع فیفا نیستند و فقط به منافع خود فکر می‌کنند. به گزارش مازند اسپرت ؛ علی کفاشیان گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید: *** چرا تا این اندازه در […]

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وقتی اشخاص همدیگر را خراب می‌کنند به فکر فوتبال و منافع فیفا نیستند و فقط به منافع خود فکر می‌کنند.

خبرگزاری فارس: کفاشیان: در فیفا همه به فکر منافع خود هستند/ قطبی سرپرست کمیته اخلاق شد

به گزارش مازند اسپرت ؛ علی کفاشیان گفت و گویی کوتاه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

*** چرا تا این اندازه در راس فیفا شاهد فساد و افشاگری هستیم.

بالاخره در آنجا جنگ قدرت است و هر جا که چنین جنگی باشد همه می‌خواهند به هر شکلی همدیگر را خراب کنند. وقتی هم همدیگر را خراب می‌کنند به فکر فوتبال و منافع فیفا نیستند و فقط به منافع خود فکر می‌کنند. البته این مسائل طبیعی است که یکسری با یکسری بد هستند و یکسری هم از یکسری دیگر حمایت می‌کنند و مطمئنا اینها هیچ کدام نفع فوتبال را نمی‌بینند و تنها منافع خود را می‌بینند.

*** تا چه اندازه فکر می‌کنید شیخ سلمان رئیس فیفا شود؟

این دیگر بستگی دارد به روزهای آخر باقی مانده تا انتخابات. الان فعلا شیخ سلمان کاندید شده است اما باید تا آن روز صبر کرد و دید چه اتفاقی می‌افتد.

*** تکلیف رئیس کمیته اخلاق به کجا رسید؟

امیر قطبی به عنوان سرپرست کمیته اخلاق انتخاب شد.

*** اردوی ژانویه تیم ملی فوتبال به کجا رسید. این اردو برگزار می‌شود؟

اگر کادر فنی بخواهد انشاءالله این اردو برگزار می‌شود. از کمیته تیم ملی برنامه‌هایش را خواسته‌ایم تا برنامه‌های خود را ارائه کند و امیدوارم زودتر این برنامه را ارائه کنند تا جنبه اجرایی به خود بگیرد.

*** با توجه به مسائل پیش آمده بین دولت‌های ایران و امارات، اگر کادر فنی تیم ملی بخواهد حاضرید باز هم اردوی تیم ملی را در امارات برگزار کنید؟

در این مورد خبر ندارم و باید از وزارت خارجه سؤال کنم و ببینم مشکل خاصی وجود دارد یا خیر.

پاسخی بگذارید