بازدید حسین زادگان از وضعیت ورزش رامسر
تاریخ: ۶:۲۲ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
نام نویسنده: امیرحسین عمید
آمادگی زیرساخت‌های خارجی رامسر برای میزبانی از تیم‌های لیگ برتری

فرماندار رامسر با بیان اینکه برای نخستین‌بار است که غرب مازندران و شهرستان رامسر در حوزه ورزش گروهی در لیگ برتر والیبال تیم‌داری می‌کند، گفت: زیرساخت‌های خارجی لازم در شهرستان رامسر مانند فرودگاه و هتل‌ها برای میزبانی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر آماده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بازسازی سالن شهید صدر سادات‌شهر، محور سفر حسین‌زادگان به رامسر بود.

در کمتر از ۲۴ ساعت پس از دستور استاندار مازندران برای تجهیز سالن ورزشی رامسر، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران صبح سه‌شنبه در شهرستان رامسر حضور پیدا کرد.

بر همین اساس حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، آزاد فرماندار، رمجی رئیس اداره ورزش و جوانان، گلعلی پور رئیس هیأت والیبال، مدیرعامل و عوامل باشگاه ورزشی هورسان رامسر از سالن شهید صدر سادات‌شهر بازدید کردند.

در آستانه نخستین حضور تیم هورسان برای اولین‌بار در تاریخ ورزش گروهی شهرستان رامسر در لیگ برتر والیبال کشور، مقرر شد عملیات تجهیز و بازسازی سالن مذکور توسط بسیج سازندگی از هفته آینده آغاز شود.

بازسازی سالن شهید صدر سادات‌شهر در اولویت قرار دارد
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در بازدید از سالن شهید صدر ساداتشهر در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: برای حضور مقتدرانه نماینده رامسر در لیگ برتر والیبال الزاماتی باید رعایت شود.
حسین‌زادگان افزود: پس از بازدید نمایندگان سازمان لیگ والیبال و ارائه گزارش‌ها باید تمهیدات لازم را فراهم کرد.

وی بیان کرد: بازسازی سالن شهید صدر سادات‌شهر در اولویت است و با توجه به انتخاب پیمانکار که بسیج سازندگی است، پس از بازدید نمایندگان این سازمان پروژه تجهیز شروع خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: با توجه به مشکلات سالن با اقدام جهادی بسیج سازندگی انشالله تا آغاز مسابقات لیگ برتر والیبال سالن صدر سادات‌شهر را به پایان برسانیم و حمایت مسؤولان محلی در این پروژه بسیار مهم است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان از زحمات مهندس محمد محمدی مالک باشگاه ورزشی هورسان رامسر نیز تقدیر و تشکر فراوان داشت.

آمادگی زیرساخت‌های خارجی رامسر برای میزبانی از تیم های لیگ برتری

فرماندار رامسر در حاشیه سفر مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به شهرستان رامسر در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: سالن شهید صدر ساداتشهر در حال حاضر مناسب میزبانی از تیم‌های لیگ برتری نیست و باید اقداماتی در بازسازی سالن صورت گیرد.

محمد آزاد افزود: برای نخستین‌بار است که غرب مازندران و شهرستان رامسر در حوزه ورزش گروهی در لیگ برتر والیبال تیم‌داری می‌کند.

وی بیان داشت: زیرساخت‌های خارجی لازم در شهرستان رامسر مانند فرودگاه و هتل‌ها برای میزبانی از تیم‌های حاضر در لیگ برتر آماده است.

آزاد گفت: برای برگزاری مسابقات در شهرستان فقط نباید اداره ورزش و جوانان شهرستان یا استان پای کار باشند بلکه تمامی سازمان‌ها، ادارات و نهادها برای انجام پروژه تجهیز و بازسازی سالن شهید صدر سادات‌شهر در این مدت محدود پای کار حضور یابند.

 روز گذشته استاندار مازندران در جلسه ای به مدیرکل ورزش و جوانان دستور داد که برای تجهیز سالن ورزشی رامسر هرچه زودتر اقدام نماید.

پاسخی بگذارید