مربی رایکا بابل ؛
تاریخ: ۴:۴۸ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
نام نویسنده: تحریریه
نوروزی : کارکردن با رحمان رضایی سخت اما لذت‌بخش است / آماده حضور در لیگ هستیم

نوروزی گفت: آقا رحمان رضايي هنوز از روند كار بازيكنانش راضي نيست او از تيمش بيشتر انتظار دارد و همه بايد اينجا سخت كار كنند و ساعت ها وقت را براي آنالیز و طراحي تمرينات و ديدن فيلم حريفان برنامه ريزيي مي‌كند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عزت نوروزی مربی رایکای بابل که سابقه حضور در تراكتور سازي تبريز، تيم ملي دانشجويان، قهرمانی جهان با تيم ملي پيشكسوتان و حضور در برق شيراز و چند تیم لیگ دویی را در کارنامه موفق خودش دارد در حاشیه دیدار دوستانه رایکا و شهدای بابلسر اظهار داشت: شهداي بابلسر تيم بسيار خوب، جنگنده و با كيفيت بالايي است كه به صابر بابت تیم خوبش تبريك ميگویم. از مسئولين بابلسر انتظار مي رود كه صابر مير قرباني را تنها نگذارند. شهدای بابلسر تيم بسيار خوبي است و امیدواریم با حمایت مسئولین فصل آینده تیم را برای صعود به لیگ یک ببندند.

وی در خصوص شرایط رایکا بیان داشت: تيم رايكا هم تمرينات سختي را پشت سر گذاشته و چند بازي تداركاتي نیز انجام داده ایم.

وی در خصوص آمادگی دروازبانان گفت و افزود : در این بازی ها تيم هیچ گل دریافت نکرده است. گلرهاي خوبي در تیم داريم. سه دروازه‌بان آماده و سرحال داريم كه هم رفاقت ميكنند هم رقابت اين براي من بسيار خوشحال كننده است.

نوروزی با بیان اینکه روند رو به رشد را خیلی خوب طي كرديم، افزود: آقا رحمان رضايي هنوز از روند كار بازيكنانش راضي نيست او از تيمش بيشتر انتظار دارد و همه بايد اينجا سخت كار كنند و ساعت ها وقت را براي آنالیز و طراحي تمرينات و ديدن فيلم حريفان برنامه ريزيي مي‌كند.

وی ادامه داد: بلاخره كار كردن با آقا رحمان هم سخت است هم لذت بخش! بايد با تفكرات ايشان كنار بيايی چون ايشان جز بهترينهاي آسیا بوده اند كه سالها حضور در ليگ سخت كالچو ایتالیا را تجربه كرده است.

 

نوروزی با تمجید از عملکرد سرمربی موفق رایکا افزود: هر دقيقه بودن با ايشان يك درس زندگي و موفقيت است. تفكرات حرفه ي را كاملا در ايشان مي‌بينيد. در کنار آقا رحمان، آقاي فرزاد حافظي هم زحمات زيادي مي‌كشد. ايشان مربي با دانش و با تجربه ي است كه سالها سرمربي نفت مسجد سليمان بوده كه به آقا رحمان و مجموعه كمك شاياني ميكند. ايشان از نظر اخلاقي يك معلم است، به اميد خدا با تلاش همه مجموعه باشگاه و حمايت مردم خوب بابل و مسولين شهرستان و استان، جايگاه اين تيم بعنوان تك نماينده مازندران در ليگ يك در جدول بهتر شود و روزهاي خوبي براي مردم بابل در راه باشد .

پاسخی بگذارید