به مناسبت انتصاب مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر
تاریخ: ۲:۴۲ :: ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
نام نویسنده: تحریریه
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و دبیر هیئت دوچرخه سواری مازندران پیام تبریک صادر کردند

به مناسبت انتصاب مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و دبیر هیئت دوچرخه سواری مازندران پیام تبریک صادر کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و دبیر هیئت دوچرخه سواری مازندران به مناسبت انتصاب مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر در پیامی جداگانه به همین منظور، پیام تبریک صادر کردند :

 

به گزارش مازنداسپرت به نقل از روابط عمومی هیئت دوچرخه سواری استان مازندران متن پیام تبریک خسرو قمری رئیس محترم فدراسیون دوچرخه سواری ایران به شرح ذیل می باشد :
بسمه تعالی

 

جناب آقای مهندس امیر حمزه توسلی

انتصاب شایسته جناب عالی به عنوان مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر را تبریک عرض می نمایم.

امید است که حضور شما در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایت مدار با کوله بار گرانی از تجربه ، نوید بخش نشاط و تحرک بیش از پیش آن معاونت محترم در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری مد ظله العالی سال جهش تولید نام گذاری گردیده است، خواهد شد.

دوام توفیقات روز افزون را از جهاندار جان آفرین مسالت داردم.

ومن الله توفیق
خسرو قمری رئیس محترم فدراسیون دوچرخه سواری ایران

 

به گزارش مازنداسپرت به نقل از روابط عمومی هیئت دوچرخه سواری استان مازندران متن پیام تبریک عبدالمطلب کریمی دبیر هیئت دوچرخه سواری استان به شرح ذیل می باشد :
بسمه تعالی
جناب آقای مهندس امیر حمزه توسلی
انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌ نمایم. بی شک این انتصاب مبارک، نشان از تعهد و کارآمدی و توانمندی شما می‌باشد.
امیدوارم در سالی که به نام ” جهش تولید ” نامگذاری شده در راستای شکوفایی صنعت کشور گام برداریم .
برای جنابعالی از درگاه خداوند متعال، عزت ،سربلندی و توفیقات روز افزون را مسئلت داشته و خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در راستای رشد و شکوفایی این مجموعه را برای شما آرزومندم.
ومن الله توفیق
عبدالمطلب کریمی
دبیر هیئت دوچرخه سواری استان ، نائب رئیس دوچرخه سواری سپاه کربلای مازندران

 

 

پاسخی بگذارید