تاریخ: ۱۵:۰۱ :: ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
نام نویسنده: سمانه قلی پور

روح الله قاسمی رئیس هیات اسکیت آمل بسمت مدیر آکادمی اسکیت مازندران منصوب و معارفه شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صبح امروز با حضور مسئولین هیات اسکیت مازندران، روح الله قاسمی رئیس هیات اسکیت شهرستان آمل با حفظ سمت بعنوان مدیر آکادمی اسکیت مازندران منصوب و معارفه شد .

حسین خیری نیا فیروزجاه در این مراسم گفت: نظر به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند و سوابق روح الله قاسمی در حوزه ورزش به موجب این ابلاغ به سمت مدیر آکادمی اسکیت مازندران منصوب می شود.
وی ادامه داد: با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در تکمیل و راه اندازی کامل آکادمی اسکیت سرخرود موفق و موید باشید.

قاسمی در حاشیه این مراسم به خبرنگار مازنداسپرت گفت: با وجود اینکه اسکیت ورزش نوپایی در مازندران است، استعدادهایی زیادی در استان وجود دارد و استقبال خوبی در قشر جوانان و نونهال داشتیم.
وی اولویت کار خود را بهره برداری اسکیت سرخرود خواند و خاطرنشان کرد: تمام تلاش مان را می کنیم که اسکیت سرخرود کاربری آن در سطح بین المللی است، به زودی راه اندازی و مورد بهره بری قرار بگیرد تا هم استانی ها بتوانند از آن استفاده کنند.
قاسمی به هیجان انگیز بودن این رشته اشاره کرد و گفت: بسیاری از جوانان و نوجوانان بخاطر هیجان داشتن این رشته را دوست دارند و می تواند تاثیر زیادی برای جذب جوانان به ورزش داشته باشد.

رئیس اسکیت مازندران تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم از ظرفیت ها و پتانسیل های این استان استفاده کنیم و تحول خوبی رقم بخورد.

گفتنی است روح الله قاسمی دارای مدرک کارشناس ارشد مدیریت ورزش و مدیر مجموعه ورزشی دانشگاه شمال آمل می باشد.

پاسخی بگذارید