تاریخ: ۹:۴۵ :: ۱۳۹۹/۰۳/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
رئیس هیات ووشوی مازندران معرفی شد

با حضور سرپرست فدراسیون ووشو، انتخابات هیات ووشو مازندران برگزار و مهدی خلیلی سوادکوهی برای ۴ سال کرسی ریاست این هیات را در اختیار گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجمع عمومی انتخابات هیات ووشو استان مازندران عصر امروز با حضور خسروی سرپرست فدراسیون ووشو، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، شاملی سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی برگزار شد و اعضای مجمع انتخابات با ۱۲ رای از ۱۷ رای ماخوذه به مهدی خلیلی سوادکوهی اعتماد کردند.

سیدغفار قریشی گله کلائی دیگر کاندید حاضر بود که ۵ رای اعضای مجمع را کسب کرد.

خسروی سرپرست فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران در جمع اعضای حاضر گفت: این یکی از بهترین مجمع های انتخاباتی بود که بصورت کامل و با حضور حداکثری اعضا برگزار شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تشکر از زحمات قریشی رئیس اسبق هیات ووشوی مازندران افزود: از رئیس جدید هیات ووشو استان مازندران هم توقع داریم در اسرع وقت نسبت به ابلاغ انتصاب روسای همه ی شهرستان های استان اهتمام ویژه داشته باشند تا شاهد تشکیلاتی قوی برای توسعه این ورزش در سراسر استان پهناور مازندران باشیم.

خسروی مازندران را قسمتی از زندگی خود توصیف کرد و ادامه داد: ورزشکاران این استان موجب افتخار ورزش کشور هستند و از دیدن  افتخار و بزرگی در ورزش مازندران به وجد میاییم.

وی افزود: بنیه اصلی هر فدراسیون هیأت‌های استانی و ورزشکاران آن رشته ورزشی هستند و این نشان می‌دهد که وظیفه روسای هیأت‌ها در جهت پیشرفت هر رشته، سنگین و بسیار مهم است، در کنار توجه کافی و همه جانبه به اعتلای ورزش ووشو، تعامل با همه پیشکسوتان و فعالان این ورزش مورد انتظار است.

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز با تبریک به رئیس جدید هیات ووشو بدلیل کسب رای اعتماد از مجمع انتخابات، گفت: این استان بدلیل پتانسیل‌های کم‌نظیر و توانمندی در ورزش، شایسته توجه ویژه است و امیدواریم با حمایت از ووشوی مازندران جایگاه این ورزش بیش از پیش ارتقاء یابد.

وی انتخابات را مرجع مهم در تعیین رئیس هیأت‌های ورزشی دانست و بیان کرد: انتخاب افراد شایسته موجب ارتقاء و پیشرفت هر رشته ورزشی خواهد شد و وظیفه ما جلوگیری از انشقاق و تفرقه است و باید در جهت همدلی در ورزش تلاش کنیم.

وی گفت: اکنون دیگر رقابت‌ها پایان یافت و باید برای توسعه ووشو مازندران با بهره‌گیری از ظرفیت هم اعضاء مجمع، پیشکسوتان و ورزشکاران تلاش کرد.

پاسخی بگذارید