ملی پوش کاراته
تاریخ: ۱۲:۱۷ :: ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
علیپور: هدفم فقط رسیدن به المپیک نیست/ در توکیو مدال می خواهم

ملی پوش کاراته کشورمان گفت: هدف من تنها رسیدن به المپیک نیست، تمام انرژی خود را می گذارم که در توکیو هم کسب مدال کنم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رزیتا علیپور در خصوص اصلاحات جدید فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه، اظهار داشت: قابل پیش بینی بود که با تعویق مسابقات المپیک آخرین رقابت کاراته وان برای کسب سهمیه برگزار بشود. این شرایط موجب شد تا حق هیچ ورزشکاری تضییع نشود. ورزشکارانی مثل من این شانس را داشتند که با موفقیت در کاراته وان مراکش جواز حضور در المپیک را کسب کنند.

وی افزود: امیدوارم با شرکت در مسابقات پیش رو و کسب مقام بتوانم جزو نفرات المپیکی کاراته ایران باشم. هدف من تنها رسیدن به المپیک نیست، تمام انرژی خود را می گذارم که در توکیو هم کسب مدال کنم. هر چند این کار سخت است که ورزشکاران ما توانایی انجام آن را دارند.

ملی پوش کاراته کشورمان تصریح کرد: شانس من برای کسب سهمیه بالاست. در صورتی که کاراته کای صربستان در مسابقات قهرمانی اروپا نتواند مدال بگیرد، آنوقت راه رسیدن من به المپیک هموارتر می شود. فاصله امتیازی من با این ورزشکار صرب که در حال حاضر بعنوان نفر چهارم رنکینگ سهمیه المپیک را در اختیار دارد و در سال ۲۰۱۸ قهرمان جهان نیز شده بود، تنها ۳۷۵ امتیاز است. ضمن اینکه نتیجه ورزشکاران فرانسه و کانادا نیز برای من اهمیت دارد.

علیپور که با سایت روابط عمومی فدراسیون کاراته، صحبت می‌کرد، خاطرنشان کرد: حضور در کاراته وان مراکش برای من یک فرصت است. تمام تلاشم این است که بهترین نتیجه را بگیرم و نیم نگاهی نیز به نتایج رقبا داشته باشم.

پاسخی بگذارید