مسوول ورزش بسيج استان مازندران خبرداد :
تاریخ: ۱۲:۱۴ :: ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
نام نویسنده: تحریریه
توزیع بسته حمایتی بین اقشار نیازمند توسط جامعه ورزش بسيج

مسوول ورزش بسيج استان مازندران همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) از توزیع ۱۱هزار بسته معیشتی بین اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا طي ۴ مرحله در رزمایش همت جوانانه و کمک مومنانه توسط جامعه ورزش خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاظم غفارپور مسوول ورزش بسيج استان مازندران، در حاشیه مراسم اهدای اقلام معیشتی بین نیازمندان در قالب رزمایش همت جوانانه، کمک مومنانه در مصلاي امام خميني (ره) شهرستان ساري در گفتگویی با خبرنگاران اظهار داشت: با اجرای رزمایش «همت جوانانه، کمک مؤمنانه حدود ۴۵۰۰ بسته حمایتی دیگر تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.
کاظم غفارپور افزود: این بسته ها شامل(برنج،رب،سویا،ماکارونی،قند،چای،خرما،پنیر،برنج،مرغ ،محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح و ماسک) که با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان ،بسیج ورزشکاران،تشکل های مردم نهاد بسته بندی و در مناطق کم برخورداراستان توزیع می شود.

این مسوول بیان داشت: متأسفانه خانواده‌هایی هم در درون جامعه ورزش و جوانان آسیب دیده اند و اولویت توزیع اقلام و کمک‌های جمع آوری شده، با قشر کم برخوردار در این خانواده است.
مسوول تربيت بدني و ورزش بسيج مازندران با بیان اینکه برگزاری رزمایش همت جوانانه، کمک مومنانه به دستور رهبر معظم انقلاب با هدف کمک به آسیب دیدگان ناشی از کرونا اجرایی شد، گفت: جامعه ورزش با لبیک به ندای رهبری در این مسیر گام‌های خوبی برداشتند.

کاظم غفارپور با اشاره به ادامه دار بودن این کمک‌های مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان، گفت: در مجموع ۱۱هزار بسته کمک معیشتی در قالب این رزمایش توزیع خواهد شد.

پاسخی بگذارید