شاهکار شاهزاده پارسی؛
تاریخ: ۲۲:۰۱ :: ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
نام نویسنده: تحریریه
معین نبی بخش و دو رکورد جالب توجه !

تیم بنگال واریورز که معین نبی بخش را در اختیار داشت با کاپیتانی نبی‌بخش عنوان قهرمانی را مال خود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم بنگال واریورز که معین نبی بخش را در اختیار داشت با کاپیتانی نبی‌بخش عنوان قهرمانی را مال خود کرد. نبی بخش در تمامی دیدارهای لیگ سنگین کبدی هندوستان که بهترین های جهان و از جمله چند بازیکن تیم ملی ایران را در خود دارد، به میدان رفت و بارها عنوان بهترین مدافع، بهترین امتیاز و بهترین حرکت در مسابقه را به خود اختصاص داد.

او که لقب شاهزاده پارسی را پس از کسب صدمین امتیاز برای تیمش بدست آورد، به شدت مورد توجه رسانه ها و هواداران تیم بنگال قرار گرفت.

سایت پرولیگ کبدی هندوستان در پایان پیکارهای این رشته در هفتمین فصل برگزاری، اسامی بازیکنان تیم منتخب فصل را بر اساس نظرات کارشناسان و مردم اعلام کرد که لژیونر ساروی هم در میان نفرات منتخب و تیم ستارگان جای گرفته بود.

این ستاره ایرانی اما حالا دو رکورد بزرگ دارد. معین نبی بخش در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت : من اولین بازیکنی بودم که در تاریخ کبدی که بعنوان یک بازیکن خارجی جام قهرمانی را بالای سر خودش برده است.

نبی بخش افزود : دومین رکورد هم این بود که اولین بازیکن خارجی ای بودم که در اولین فصل حضورش در لیگ هند ۱۲۲ امتیاز گرفتم که این موضوع تا به الان سابقه نداشته و از نظر هندی ها یک رکورد جالب محسوب میشد. پیش از این بالاترین امتیاز ۹۹ امتیاز بود که حالا این رکورد در اختیار من است ک رسانه های هندی رو این موضوع بازتاب زیادی داشتند.

این ستاره‌ی مازندرانی در خصوص وضعیت خودش تاکید کرد : فصل آینده نیز به احتمال ۹۹ درصد با همین تیم با قرارداد دو میلیاردی تمدید خواهم کرد و در همین تیم خواهم ماند.

نبی‌بخش در پایان کبدی مازندران را نیازمند حمایت بیشتر دانست و اظهار کرد : کبدی استعدادهای زیادی دارد و نیاز است توجه ای بیشتری شود تا پشتیبانه سازی صورت گیرد. اخیرا تیم جوانان و نوجوانان در مازندران تشکیل شد که این موضوع باید زودتر از این ها اتفاق می افتاد و امیدواریم پشتیبانه‌ی خوبی برای آینده کببدی در مازندران باشند.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید