سیروس دین‌محمدی
تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
نام نویسنده: تحریریه
نباید انتقاد را با تخریب یکی کنیم/امیدوارم بداخلاقی‌ها دیگر تکرار نشود

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: ما باید براساس وظیفه فرهنگ و اخلاق در سطح ورزشی و پهلوانی را به نسل‌های آینده و بازیکنانی که در حال حاضر بازی می‌کنند یاد دهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رسیروس دین محمدی، مربی تیم نساجی مازندران، پیرامون آخرین وضعیت بازیکنان و بحث ادامه رقابت‌های لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: باید منتظر تصمیم نهایی مسئولان بهداشتی باشیم. بازیکنان به همین اندازه که تمرینات نرمشی انجام دهند و افت بدنی خود را به حداقل برسانند، بیشتر نمی توانند در منزل کار کنند. به هرحال همه بازیکنان در تمام تیم‌ها به لحاظ جسمانی تحلیل رفته‌اند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم مسئولان چه تاریخی را برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر تعیین می‌کنند.

مربی و کاپیتان اسبق تیم استقلال در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به برخی بداخلاقی‌های رخ داده در بین خانواده فوتبال اظهار کرد: شک نکنیم که ما باید براساس وظیفه فرهنگ و اخلاق در سطح ورزشی و پهلوانی را به نسل‌های آینده و بازیکنانی که در حال حاضر بازی می‌کنند یاد دهیم. اینکه یک بازیکن از یک مشکل و کمبود صحبت کند موضوع عجیب و غریبی نیست. اما باید حرمت‌ها حفظ شود و من پیشکسوت بدانم احترام، احترام می آورد. باید ضمن آنکه موضوع احترام به بزرگتر به عنوان یک اصل را سرلوحه کار خود قرار دهیم، مبادا برخی رفتارهایمان باعث به وجود آمدن کدورت شود یا انتقاد را با تخریب یکی کنیم و امیدوارم بداخلاقی‌ها تکرار نشود.

پاسخی بگذارید