با رای مردم؛
تاریخ: ۱۳:۵۲ :: ۱۳۹۹/۰۱/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
حمید کلانتری مجری برتر فوتسال کشور شد

طی نظرسنجی ای که یکی از رسانه های ویژه فوتسالی انجام داد، در پایان در بین گزارشگران فوتسالی استان های مختلف کشور، حمید کلانتری از با سابقه ترین گزارشگران صداسیما، با رای مردم بعنوان گزارشگر برتر کشور انتخاب شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،طی نظرسنجی ای که یکی از رسانه های ویژه فوتسالی انجام داد، در پایان در بین گزارشگران فوتسالی استان های مختلف کشور، حمید کلانتری از با سابقه ترین گزارشگران صداسیما، با رای مردم بعنوان گزارشگر برتر کشور انتخاب شد.

بعد از این انتخاب، حمید کلانتری پیام تقدیری صادر کرد که متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

ضمن عرض سلام وشادباش به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و آرزوی سلامتی وتندرستی وبهروزی برای همه شما هم‌استانی‌های عزیز ورزش‌دوست، اساتید، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران
پشتیبانی و لطف شما سروران گرامی نسبت به بنده در کسب عنوان برترین گزارشگر فوتسال سال ۱۳۹۸ کشور سرمایه‌ای ارزشمند است. قدردان این حمایت‌ها و نگاه گرم شما عزیزان هستم و خود را شرمنده محبت‌های همیشگی شما خوبان می‌دانم.
تردیدی نیست که این انتخاب جز با پشتیبانی و توجه شما هم‌استانی‌های گرامی محقق نمی‌شد. این نگاه حامیانه و ارزشمند شما گرامیان مسئولیت‌ام را بیشتر از گذشته کرده است.
امیدوارم با حمایت و محبت‌های همیشگی شما، در کنار سایر همکاران خوبم در عرصه ورزش صدا و سیمای مازندران بیش از پیش خدمتگزار راستین شما خوبان وعزیزان در حوزه ورزش باشم تا پاسخ اعتماد و توجه شما را بدهم.
ارادتمند شما حمید کلانتری
تهیه‌کننده، مجری و گزارشگر ورزشی صداوسیمای مرکز مازندران

پاسخی بگذارید