تاریخ: ۱۸:۵۲ :: ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
نام نویسنده: تحریریه
خاطرات بائو از کرونا؛ شیر و پلنگ هم باشید در خطر هستید!

بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس به تشریح ابتلای خود به ویروس کرونا پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، میثم بائو که سابقه بازی در تیم‌های فوتبال استقلال، پزسپولیس، تراکتور و … را دارد، یکی از افرادی بود که به ویروس کرونا مبتلا شد.

بائو در این مورد گفت: در بحبوحه انتخابات مجلس بود که به دلیل رفاقت با یکی از کاندیدا در کنار او بودم و با افراد زیادی تماس داشتم. بعد از انتخابات دچار تب و لرز و بی‌حالی شدم، به طوری که از بیرون سردم بود و از درون آتشی در وجودم حس می‌کردم.

وی افزود: در ابتدا پزشکان گفتند چیزی نیست، اما پس از سه روز دچار درد معده و عفونت ریه شدم و حس بویایی و چشایی‌ام را از دست دادم، به طوری که هیچ حسی نداشتم. در ادامه سرفه‌های شدید به سراغم آمد و مجبور شدم دو بار تست بدهم که این بار پزشکان گفتند باید بستری شوم. به مدت پنج شب در بخش آی سی یو بستری بودم و اکسیژن خونم پایین آمده بود. پس از این مدت رو به بهبودی رفتم و به منزل بازگشتم.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس خاطرنشان کرد: از اعضای خانواده‌ام تنها همسرم بیماری خفیف گرفت. ویروس کرونا مرموز و عجیب و غریب است. الان که حالم بهتر شده است، روزها دهانم خشک نمی‌شود، اما شب‌ها چون دهانم بسته است، خشک می‌شود. از مردم می‌خواهم رعایت کنند تا دچار این ویروس نشوند‌. از آنجایی که این بیماری درمانی ندارد، روحیه برخی افراد پایین می‌آید. حتی اگر شیر و پلنگ هم باشید ممکن است دچار این بیماری شوید.

بائو با ابراز نگرانی از شیوع گسترده ویروس کرونا و عدم رعایت بهداشت عمومی گفت: یکسری از افراد کارگر هستند و توانایی هزینه کردن ندارند. متأسفانه از طرف دولت اتفاقی برای پرداخت قبوض آب، برق و … رخ نداده است و مردم برای امور خود نیز به مشکل خورده‌اند. ویروس کرونا به شکلی است که شاید فرد از نظر ایمنی قوی باشد، اما با انتقال به پدر و مادر یا افرادی که سیستم‌ ایمنی ضعیفی دارند، آنها را دچار مشکل کند. من ۹ کیلو وزن کم کرده‌ام که بیشتر عضلانی وزنم پایین آمده است. بار دیگر از مردم می‌خوام که در شرایط فعلی مراقب خود باشند.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید