تاریخ: ۶:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی هندبال ایران برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی به کرواسی رفت و چند دیدار دوستانه هم انجام داد. به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم ملی هندبال ایران که خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک به میزبانی قطر آماده می‌کند چندی پیش برای برگزاری یک مرحله اردوی آماده‌سازی راهی کرواسی شد. شاگردان عرفان […]

تیم ملی هندبال ایران برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی به کرواسی رفت و چند دیدار دوستانه هم انجام داد.

خبرگزاری فارس: وقتی فدراسیون هندبال نمی‌داند چگونه پول‌هایش را خرج کند/ پیشنهاد جالب یک ملی‌پوش!

به گزارش مازند اسپرت ؛ تیم ملی هندبال ایران که خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک به میزبانی قطر آماده می‌کند چندی پیش برای برگزاری یک مرحله اردوی آماده‌سازی راهی کرواسی شد. شاگردان عرفان اسماعیلاگیچ بعد از برد در بازی نخست خود با تیم باشگاهی کرواسی ۴ بازی دیگر انجام دادند و در ادامه برابر تیم‌هایی مانند نایب قهرمان دسته اول کرواسی قرار گرفتند.

ملی‌پوشان ایران در این مسابقات نه تنها به راحتی پیروز شدند، بلکه حتی تحت فشار هم قرار نگرفتند؛ حال اینکه هدف از برگزاری چنین اردویی آن هم در آستانه مسابقات حساس انتخابی المپیک چه بود سوالی است که کادر فنی باید نسبت به آن پاسخگو باشد.

یکی از ملی‌پوشان تیم ملی هندبال درمورد اردوی تدارکاتی کرواسی که با هماهنگی‌های عرفان، سرمربی تیم ملی برگزار شد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا مسئولان فدراسیون با برگزاری این اردو موافقت کردند. در کرواسی حتی با تیم‌های مطرح این کشور هم بازی نکردیم و مقابل تیم‌های درجه دوم قرار می‌گرفتیم. در اردوهای قبلی برای برگزاری بازی‌هایی در این سطح با هماهنگی دو تیم مربیان مسئولیت قضاوت مسابقات را برعهده می‌گرفتند، اما این بار عرفان هزینه‌ای را برای داوران درنظر می‌گرفت.

وی افزود: اگر نصف هزینه‌ای که برای برگزاری این اردو صرف شد را می‌دادند و تیم به جزیره کیش می‌رفت و چند بازی تدارکاتی با تیم‌های لیگ برتری مانند گچساران و منیزیم و … به نظر من به مراتب بهتر از این بود که تیم را با این هزینه بالا راهی کرواسی می‌کردند تا مقابل تیم‌های دسته اولی این کشور قرار بگیریم.

حضور تیم ملی هندبال ایران در اردوی کرواسی و برگزاری چنین مسابقات سطح پایینی با توجه به اینکه عرفان اسماعیلاگیچ هم خودش کروات است، حرف و حدیث‌های زیادی را به وجود آورده است. مسئولان فدراسیون هندبال که برای انتخاب اعضای هیأت رئیسه با افراد سرشناسی مذاکره کردند و ترکیب خوبی را جمع کرد و پس از آن با اسپانسرهای قدرتمندی هم جذب کرد، حالا نمی‌داند چگونه باید از پول‌‌هایی که در اختیار دارد چگونه استفاده کند.

تیم ملی هندبال ایران برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک آماده می‌شود و قرار است از روز پنج‌شنبه در تورنمنت تونس شرکت کند و برای حضور موفق در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده شود. این تورنمنت ۴ جانبه با حضور تیم‌های ملی هندبال تونس، سوئیس، الجزایر و ایران برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید