تاریخ: ۱:۰۳ :: ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
نام نویسنده: تحریریه
حرفه جدید رونالدینیو در زندان؛ نجاری!

رونالدینیو، ستاره بزرگ فوتبال برزیل در زندان در حال یادگیری حرفه جدیدی است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در روز ششم مارس بود که پلیس پاراگوئه اعلام کرد رونالدینیو و بردارش را به علت ورود به این کشور با پاسپورت جعلی دستگیر کرده و در حال حاضر این ستاره محبوب برزیلی به همین اتهام در زندان قرار دارند.  پیشتر عادت کردیم بودیم ستاره بزرگ برزیلی را در حال هنرنمایی در زمین فوتبال ببینیم. در اوایل هزاره جدید نام رونالدینیو با افتخار و جام رقم خورده بود، اما شاعر فوتبال این روزها گرفتار حواشی عجیبی شده و زندانی شده است. اگرچه هنوز هم اخباری در مورد هنرنمایی رونالدینیو در زندان شنیده شده، اما به نظر می رسد این ستاره دوست داشتنی این روزها تغییر ذائقه داده و در زندان در حال یاد گرفتن حرفه جدیدی است.

اما سایت ESPN در گزارشی مدعی شد رونالدینیو در زندان در کنار گروهی از افراد در حال یادگیری حرفه نجاری بوده و اینگونه وقت آزاد خود را سپری می کند. این ستاره ۳۹ ساله بیشتر اوقات در سلول گذرانده و در اوقات آزاد نیز نجاری یاد می گیرد.

در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال آزادی رونالدینیو منتشر شده است. در واقع این ستاره برزیلی در صورت اعتراف کمپانی صدور پاسپورت غیرقانونی از زندان آزاد خواهد شد. رونالدینیو در دوران ورزشی اش یک از محبوب ترین بازیکن جهان فوتبال بود و آغاز روزهای طلایی بارسلونا در هزاره جدید با درخشش این بازیکن رقم خورد. او در ادامه راهی میلان شده و در سری آ نیز عملکرد خوبی با لباس روسونری به ثبت رساند.

پاسخی بگذارید