تاریخ: ۶:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

هفته سوم بیست و نهمین دوره لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شامگاه امروز در آمل پیگیری می‌شود که شاگردان بهروز عطایی در دومین دیدار خانگی به مصاف آلومینیوم المهدی بندرعباس می‌روند. به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته سوم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبال شامگاه امروز با میزبانی […]

هفته سوم بیست و نهمین دوره لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شامگاه امروز در آمل پیگیری می‌شود که شاگردان بهروز عطایی در دومین دیدار خانگی به مصاف آلومینیوم المهدی بندرعباس می‌روند.

خبرگزاری فارس: کاله مازندران میزبان آلومینیوم المهدی در آمل/ شاگردان عطایی به پیروزی می‌اندیشند

به گزارش مازند اسپرت ؛ هفته سوم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبال شامگاه امروز با میزبانی در شهرهای آمل، تهران، تبریز و گنبد برگزار می‌شود.

در سالن ورزشی ۲ هزار نفری پیامبر اعظم (ص) این شهرستان شاگردان بهروز عطایی در دومین دیدار خانگی از ساعت ۱۷ به مصاف آلومینیوم المهدی هرمزگان می‌روند که در آن محمدحسن خوش‌دل نماینده فدراسیون والیبال بوده و محسن ترابی و مرتضی علایی امر قضاوت را برعهده دارند.

سبزجامه‌گان کاله مازندران در این دیدار به دنبال پیروزی هستند زیرا با توجه به شکست سه بر دو شاگردان عطایی در دیدار هفته دوم لیگ برتر مقابل تیم متین صالحین در شهرستان ورامین می‌خواهند با کسب سه امتیاز این دیدار از تیم‌های رده بالای جدول جا نمانند.

بازیکنان کاله مازندران این روزها با آمادگی لازم دست به تمرینات منسجم و مستمر زدند تا به آمادگی لازم برسند.

بازیکنان آلومینیوم المهدی نیز با توجه به تمرین و کار در جنوب کشور که این روزها گرمای هوا در آن گزارش می‌شود، با آب و هوای مرطوب و آسمان بارانی مازندران برخورد کردند که این مهم می‌تواند کار را برای آنها در شمال سخت کند.

شاگردان عبدالرئوف بستگانی در تیم آلومینیوم المهدی نیز با توجه به پیروزی سه بر یک هفته گذشته مقابل اردکان یزد با انگیزه مقابل کاله صف‌آرایی می‌کنند.

هم‌اکنون کاله مازندران پس از برگزاری دو هفته از لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور با یک پیروزی و یک شکست چهار امتیاز داشته و بعد از تیم‌های شهرداری ارومیه و سایپای البرز در رده سوم جدول ۱۲ تیمی مسابقات جای دارد.

آلومینیوم المهدی هرمزگان هم با یک پیروزی و یک شکست در لیگ برتر با سه امتیاز رده هشتم را به خود اختصاص داده است.

پاسخی بگذارید