تاریخ: ۶:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

گلایه خسرو حیدری از پرویز مظلومی چه بود؟ ورزش > لیگ برتر – پرویز مظلومی اواسط نیمه دوم خسرو حیدری را از زمین خارج و محسن کریمی را به جایش وارد بازی کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛ پرویز مظلومی در دقیقه ۷۲ بازی با پرسپولیس خسرو حیدری را تعویض کرد. حیدری که در شروع نیمه دوم […]

گلایه خسرو حیدری از پرویز مظلومی چه بود؟

ورزش > لیگ برتر – پرویز مظلومی اواسط نیمه دوم خسرو حیدری را از زمین خارج و محسن کریمی را به جایش وارد بازی کرد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ پرویز مظلومی در دقیقه ۷۲ بازی با پرسپولیس خسرو حیدری را تعویض کرد. حیدری که در شروع نیمه دوم پاس گل استقلال را داده بود، توانست سمت چپ پرسپولیس را از کار بیاندازد.

خط هافبک استقلال به جز ده دقیقه ابتدایی بازی،در نیمه اول کارایی چندانی نداشت. خسرو حیدری در نیمه اول مثل همه بازیکنان استقلال کمی افت کرده بود ولی با شروع نیمه دوم او خیلی راحت تر بازی کرد و در دقیقه ۴۸ با یک سانتر بی نقص جابر انصاری را صاحب موقعیت گل کرد. حیدری تا زمانی که در زمین حضور داشت سمت چپ پرسپولیس را از کار انداخته بود و به انصاری اجازه نفوذ نمی داد.  حیدری اما به تشخیص مظلومی در دقیقه ۷۲ تعویض شد و جایش را به محسن کریمی داد.

تعویضی که بلای جان استقلال و مظلومی شد. با خروج خسرو، محمد انصاری فضای بیشتری برای نفوذ پیدا کرد و گل پرسپولیس در ثانیه های پایانی هم از جای خالی خسرو پایه گذاری شد. محسن کریمی که به جای خسرو حیدری به بازی آمده بود اولین دربی اش را تجربه می کرد و حتی تاثیر بازی قرار گرفته بود.

حیدری که موقع تعویض لبخند بر لب داشت، انتظار نداشت تعویض شود. او در تمرین روز شنبه نسبت به تعویض با مظلومی صحبت کرد و گفت: «اصلا تصور نمی کردم که تعویض شوم.»

پاسخی بگذارید