تاریخ: ۶:۰۸ :: ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
نام نویسنده: sobhan

توقف سپاهان مقابل استقلال اهواز / فرکی روی لبه تیغ ورزش > لیگ برتر – استقلال اهواز توانست در خانه یک امتیاز از سپاهان بگیرد.این بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. به گزارش مازند اسپرت ؛ دو تیم استقلال اهواز و سپاهان در حالی به مصاف هم رفتند که استقلال اهواز در خانه مغلوب استقلال خوزستان […]

توقف سپاهان مقابل استقلال اهواز / فرکی روی لبه تیغ

ورزش > لیگ برتر – استقلال اهواز توانست در خانه یک امتیاز از سپاهان بگیرد.این بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت ؛ دو تیم استقلال اهواز و سپاهان در حالی به مصاف هم رفتند که استقلال اهواز در خانه مغلوب استقلال خوزستان شد و سپاهان هم در اصفهان از استقلال تهران شکست خورد.
سپاهان که با شکست از استقلال کمی از صدر جدول فاصله گرفته بود برای برد پای به این بازی گذاشت. سپاهان در دقیقه ۲۵ توسط خلعتبری به گل رسیدند. سانتر مهدی شریفی به خلعتبری رسید و این بازیکن با ضربه سر گل اول را برای سپاهان به ثمر رساند. دو تیم در ادامه با شوت هایی دروازه هم را تهدید کردند اما این استقلال اهواز بود که توانست در دقیقه ۸۰ از روی نقطه پنالتی دروازه سپاهان را باز کند. خطای شهاب گردان بروی محمد غلامی را داور پنالتی اعلام کرد تا آشوبی بتواند بازی را به تساوی بکشاند. دو تیم در ادامه نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند و بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

پاسخی بگذارید