قصد نداشتیم سرمربی تیم را عوض کنیم
تاریخ: ۸:۱۲ :: ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
علی امیری: برای بقا در لیگ ۱۰ بازی حساس در پیش داریم

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت:۱۰ بازی حساس را برای بقا در لیگ برتر در پیش داریم و امیدواریم با هدایت فکری و وحدت جمعی و حمایت هواداران نساجی به اهداف‌مان برسیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امیری در حاشیه مراسم معارفه محمود فکری سرمربی جدید نساجی با اشاره به کناره‌گیری محمدرضا مهاجری اظهار داشت: آقای مهاجری از مربیان بادانش و با اخلاق فوتبال ماست و ما نیز از تلاش‌های او قدردانی می‌کنیم، با توجه به اینکه ایشان در نیم‌فصل اول با بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کرد و همچنین با توجه به شرایط سختی که متوجه نساجی در ادامه بود، حضور ایشان بر روی نیمکت تیم از سوی پزشکان ممنوع اعلام شد. قصد ما در چنین شرایطی تغییر سرمربی نبود اما حفظ سلامتی او از هر چیزی اهمیت و اولویت بیشتری دارد. آقای مهاجری دوست خوب ماست و زحمات او را فراموش نخواهیم کرد.

وی افزود: طی جلسات مختلفی که با مالک محترم باشگاه و اعضای محترم هیات مدیره داشتیم و با توجه به گزینه‌های پیش‌رو، در نهایت به محمود فکری رسیدیم که شناخت خوبی از نساجی مازندران دارد.

مدیرعامل باشگاه نساجی یادآور شد: شرایطی که درحال حاضر با آن مواجهیم دقیقاً  مثل شرایطی است که در لیگ یک در ۹ بازی پایانی داشتیم که در آن مقطع با تغییر سرمربی و هدایت جواد نکونام توانستیم به لیگ برتر برسیم، الان هم ۱۰ بازی حساس را برای بقا در لیگ برتر در پیش داریم و امیدواریم با هدایت محمود فکری و وحدت جمعی و حمایت هواداران بامعرفت نساجی به اهداف‌مان برسیم.

امیری گفت: محمود فکری کاپیتان استقلال و تیم ملی بوده و نیازی به معرفی بیشتر ندارد، یکی از فاکتورهای مهم فکری، بومی بودن این مربی و تعصب او به تیم نساجی است، فکری روند موفقیتش را چه در زمان بازیگری و چه با شروع مربی‌گری در تیم نساجی گذرانده است و امیدواریم این‌بار هم مثل همیشه موفق باشد.

بازیکنان نساجی قبل از عید نوروز شارژ مالی می‌شوند

علیرضا اسدی رئیس هیات مدیره باشگاه در حاشیه مراسم معارفه محمود فکری سرمربی جدید نساجی اظهار داشت: یک معلم جای خودش را به معلمی دیگر داد و جا دارد از زحمات محمدرضا مهاجری تشکر کنیم، سلامتی او اولویت ما است و اگر وی در ادامه با تیمی قرارداد نبست از کمک‌ها و مشاوره‌هایش قطعاً استفاده می‌کنیم.

وی افزود: کادر فنی خوبی آمده و محمود فکری هم تجربه و هم انگیزه لازم را دارد، شما بازیکنان وظیفه دارید بیشترین تلاش را برای بالا بردن ارزش افزوده خودتان و تیم داشته باشید. آقای امیری هم زحمت می‌کشند و انشالله با کمک هم بهترین نتایج را کسب کنیم.

همچنین  حمیدرضا بایندریان عضو هیات مدیره باشگاه در حاشیه مراسم معارفه محمود فکری سرمربی جدید نساجی ضمن تشکر از زحمات محمدرضا مهاجری سرمربی پیشین این تیم گفت:در نخستین روز ماه رجب قرار داریم و از خدای متعال عاقبت‌بخیری را برای تیم‌مان مسئلت می‌کنیم، به آقای فکری هم خوش‌آمد می‌گوییم و امیدواریم روزهای خوبی را با هم سپری کنیم.

وی افزود: شرایط نامنظمی به لحاظ مالی داشتیم اما پس از اینکه حدادیان مالکیت باشگاه را به‌عهده گرفت، با تمام توان معوقات قبلی را مدیریت کردیم.  از بازیکنان هم تشکر می‌کنم که همه سختی‌ها و مشکلات را تحمل کردند،سال اقتصادی خوبی نبود و ان‌شاالله سال آینده شرایط بهتری را مهیا می‌کنیم.

بایندریان در ادامه از قول حدادیان مالک باشگاه نساجی گفت: خبرهای خوبی داریم و قبل از عید نوروز، میزان پرداختی‌ها را به ۶۰ درصد می‌رسانیم و بعد از عید ۲۰ درصد دیگر نیز اضافه می‌کنیم.

پاسخی بگذارید