تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان نسبت به اظهارات مربی تیم کشتی فرنگی بزرگسالان واکنش نشان داد. به گزارش مازند اسپرت ؛رضا سیم‌خواه در گفت‌وگويي با انتقاد از اظهارات فرهاد اسماعیل‌نژاد، مربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در صفحه شخصی‌اش، درباره عملکرد جوانان در جام شاهد، گفت: متأسفانه عده‌ای به دنبال ایجاد موجی برای ابراز […]

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان نسبت به اظهارات مربی تیم کشتی فرنگی بزرگسالان واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: انتقاد بی‌سابقه سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان از مربی بزرگسالان

به گزارش مازند اسپرت ؛رضا سیم‌خواه در گفت‌وگويي با انتقاد از اظهارات فرهاد اسماعیل‌نژاد، مربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در صفحه شخصی‌اش، درباره عملکرد جوانان در جام شاهد، گفت: متأسفانه عده‌ای به دنبال ایجاد موجی برای ابراز وجود هستند تا بر آن سوار شوند. شخصی که یک روز در خانه کشتی به خاطر ۲ سکه، بدترین انتقادات را متوجه محمد بنا می‌کرد و با چاپلوسی خودش را به تیم ملی تحمیل کرد، حالا مدعی کشتی شده است.

وی ادامه داد: مردم این چیزها را خیلی خوب متوجه می‌شوند، اما این افراد فقط می‌خواهند در کشتی باشند، اما باید بدانند هر کسی که بیشتر حرف می‌زند توخالی‌تر است. عده‌ای به بهانه سازندگی وارد کشتی شدند و به کشتی چسبیده‌اند در حالی که داشته‌هایشان مشخص است و مشخص نیست کدام کشتی‌گیر را به تیم ملی تحویل داده‌اند. متأسفانه این صحبت‌ها کشتی ما را عقب انداخته و آن را نابود کرده است.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان تصریح کرد: نباید در این رده سنی تنها دنبال نتیجه باشیم؛ وقتی دنبال نتیجه باشیم و کشتی‌گیر نوجوان ما ۱۰، ۱۱ کیلو وزن کم کند دیگر در تیم بزرگسالان به درد بنا نمی‌خورد. همین صحبت‌ها باعث شده است که بزرگان کشتی ما خانه‌نشین شوند و امثال اسماعیل‌نژاد مدعی شوند. امروز تنها زبانش کار می‌کند و با چاپلوسی و تملق خودش را به کشتی چسبانده است و زمانی هم که بیرون باشد با انتقاد سعی می‌کند خودش را مطرح کند.

سیم‌خواه ادامه داد: او که این همه دم از کشتی می‌زند چرا بچه‌ای را که پدرش کارگر است و وضع مالی خوبی ندارد را تنها به خاطر ۲۰ هزار تومان شهریه به باشگاه راه نمی‌دهد. تنها یک مورد هم نیست و افراد زیادی هستند که دچار این مشکل شدند. شواهد زیادی هم در این زمینه دارم حتی با خود من هم زمانی که کشتی می‌گرفتم این کار را کرده است. با وجود اینکه با اسماعیل‌نژاد هم دوره بودیم، اما چون زودتر از من مربی شد، در حالی که من قهرمان جهان شده بودم، اما من را به خاطر شهریه به باشگاه راه نداد. چطور کسی که از کشتی کسب درآمد می‌کند می‌تواند مدعی باشد. عده‌ای تنها منتظرند مشکلی پیش بیاید تا بزرگش کنند. به اسماعیل‌نژاد هشدار می‌دهم اگر بخواهد این رفتارش را ادامه دهد من هم همه چیز را درباره او به مردم می‌گویم تا خودشان قضاوت کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان درباره جام شاهد نیز گفت: تیم‌های برتر جهان به این مسابقات آمده بودند و برگزاری رقابت‌ها به صورت تیم به تیم شکل خوبی بود چرا که شانس مبارزه با تیم‌های قدرتمند را پیدا کردیم. طبق فرایند نفرات اول قهرمانی کشور را در تیم اول قرار دادیم و خوشبختانه باعث شد عیار بچه‌ها مشخص شود. فاصله کشتی‌ها نزدیک بود، اما باید بدانیم که ملاک تیم ملی شدن قهرمانی در ایران نیست بلکه باید کشتی‌گیر توانایی مبارزه با حریفان خارجی را هم داشته باشد. اگر می‌خواهیم موفقیت‌های سال‌های اخیر را تکرار کنیم باید برنامه‌ریزی مدون داشته باشیم، اما معتقدم که نباید زیاد به کسب نتیجه در این مسابقات تدارکاتی حساس باشیم.

پاسخی بگذارید