تاریخ: ۸:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

هفته سوم لیگ برتر والیبال فردا با ۵ مسابقه پیگیری خواهد شد .   به گزارش مازند اسپرت ؛هفته سوم لیگ برتر والیبال فردا با ۵ مسابقه پیگیری خواهد شد و کاله مازندران در هفته سوم لیگ برتر والیبال میزبان نماینده هرمزگان خواهد بود. دیداری که در سالن پیامبر اعظم شهر آمل برگزار می شود […]

4هفته سوم لیگ برتر والیبال فردا با ۵ مسابقه پیگیری خواهد شد .

 

به گزارش مازند اسپرت ؛هفته سوم لیگ برتر والیبال فردا با ۵ مسابقه پیگیری خواهد شد و کاله مازندران در هفته سوم لیگ برتر والیبال میزبان نماینده هرمزگان خواهد بود. دیداری که در سالن پیامبر اعظم شهر آمل برگزار می شود و بهروز عطایی و شاگردانش بدنبال دومین پیروزی خود هستند.

کاله در هفته نخست هم در این سالن موفق به کسب پیروزی برابر نماینده زاهدان شد و این دومین دیدار خانگی این تیم است.

آلومینیوم المهدی هرمزگان با سه امتیاز در جایگاه هشتم جدول است.

 

برنامه کامل هفته سوم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵

سایپا تهران – شهرداری ارومیه

تهران ، خانه والیبال، ساعت ۱۷

بانک سرمایه – ثامن الحجج خراسان

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۷

کاله مازندران – آلومینیوم المهدی هرمزگان

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت ۱۷

شهرداری تبریز – متین صالحین ورامین

گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۷

بازرگانی جواهری گنبد – گوهر کویر زاهدان

جدول رده بندی لیگ برتر والیبال در ابتدای هفته سوم به شرح زیر است:

۱- شهرداری ارومیه ۶ امتیاز

۲- سایپا ۴ امتیاز

۳- کاله مازندران ۴ امتیاز

۴- شهرداری تبریز ۴ امتیاز

۵- بازرگانی جواهری ۴ امتیاز

۶- پیکان تهران ۳ امتیاز (یک بازی کمتر)

۷- متین صالحین ورامین ۳ امتیاز

۸- آلومینیوم المهدی هرمزگان ۳ امتیاز

۹- آرمان ورزش ارکان ۲ امتیاز

۱۰- بانک سرمایه بدون امتیاز (یک بازی کمتر)

۱۱- ثامن الحجج خراسان بدون امتیاز

۱۲- گوهر کویر زاهدان بدون امتیاز

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی ناظران و داوران دیدارهای هفته سوم لیگ برتر به شرح زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵

سایپا تهران – شهرداری ارومیه

ناظران: محمد حسین شفقی و اسماعیل صباغ، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: قادر صادقی

تهران ، خانه والیبال، ساعت ۱۷

بانک سرمایه – ثامن الحجج خراسان

ناظر: امیدوار حاتمی، داور اول: کیوان عابدزاده و داور دوم: محمدرضا کاویانی

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۷

کاله مازندران – آلومینیوم المهدی هرمزگان

ناظر: محمدحسن خوشدل، داور اول: محسن ترابی و داور دوم: مرتضی علایی

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت ۱۷

شهرداری تبریز – متین صالحین ورامین

ناظران: محمود حداد و یونس حسن زاده، داور اول: اصغر کاظمی و داور دوم: داود نافعی

گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۷

بازرگانی جواهری گنبد – گوهر کویر زاهدان

ناظران: محمود کشفی و احمد بندری، داور اول: محمد ابراهیم زاده و داور دوم: اسماعیل رزقی

پاسخی بگذارید