تاریخ: ۷:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

اسطوره فوتبال برزیل از نقاط ضعف بهترین بازیکنان جهان پرده برداشت. به گزارش مازند اسپرت ؛پله بازیکن افسانه‌ای برزیلی که به نظر بسیاری از کارشناسان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان است در یک مصاحبه جنجالی نقاط ضعف سه بازیکن بزرگ جهان را که اکنون بهترین‌های جهان به شمار می‌ آیند، بیان کرد. پله درباره هموطن خود […]

اسطوره فوتبال برزیل از نقاط ضعف بهترین بازیکنان جهان پرده برداشت.

خبرگزاری فارس: تحلیل پله از نقاط ضعف مسی، رونالدو و نیمار

به گزارش مازند اسپرت ؛پله بازیکن افسانه‌ای برزیلی که به نظر بسیاری از کارشناسان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان است در یک مصاحبه جنجالی نقاط ضعف سه بازیکن بزرگ جهان را که اکنون بهترین‌های جهان به شمار می‌ آیند، بیان کرد.

پله درباره هموطن خود و ستاره اردوگاه کاتالونیا گفت: نیمار دوست ندارد رو به عقب بازی کند و روش حمله او غیر منظم است، او اصلا به کار دفاعی کمک نمی‌کند و این بزرگترین عیب او به شمار می‌آید. به همین خاطر او را با ستاره‌های سابق مقایسه نمی‌کنم.

وی درباره مسی دارنده ۴ توپ طلا گفت: مسی شبیه مارادونا است با وجود اینکه او بهترین بازیکن حال حاضر جهان است، در ضربات سر ضعف دارد و همیشه با پای چپش بازی می‌کند.

پله درپایان درباره کریستیانو رونالدو گفت: رونالدو در ایام گذشته بهتر از مسی عمل کرده است اما او اکنون بهترین نیست. رونالدو پرتغالی با مقایسه با رونالدو برزیلی از لحاظ سرعت کندتر است.

پاسخی بگذارید