واکنش دروازه‌بان باتجربه نساجی مازندران ؛
تاریخ: ۱۳:۰۷ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
نام نویسنده: احمد قربانی
حقیقی: توجیه نمی‌کنیم و با قدرت برمی‌گردیم

دروازه‌بان باتجربه نساجی مازندران درباره اتفاقات دو هفته اخیر که منتهی به شکست سرخ‌ها شده، واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا حقیقی، دروازه بان باتجربه نساجی که در بازگشت به فوتبال ایران، رویاهای دوباره خود برای بازگشت به فوتبال اروپا و همچنین دستیابی به پیراهن تیم ملی را برای بار دیگر جستجو می‌کند، درباره شکست دو هفته اخیر شاگردان رضا مهاجری گفت: متاسفانه ما در این دو هفته بد بازی کردیم و در مسابقاتی که باید به سه امتیاز می‌رسیدیم شکست خوردیم. بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم و الان در جدول رده بندی هم دو پله سقوط کردیم. به هر حال این فوتبال است و بالا و پایین زیاد دارد. ما هفته‌های آینده فرصت داریم تا این اشتباه را جبران کنیم. تک تک هفته‌هایی که پیش روی ماست حکم فینال را دارد و باید امتیازات لازم را بگیریم. ما اردوی خوبی در بندرعباس داشتیم و فکر می‌کنم که بدن‌های بازیکنان ما آماده است اما نتایج به آن صورت که باید رقم می‌خورد، اتفاق نیفتاده است. در فوتبال و همینطور زندگی باید همیشه نگاه رو به جلو داشته باشیم و حالا باید تمام تمرکزمان را روی بازی‌های آینده بگذاریم.

 

گلر نساجی در واکنش به اینکه آیا دست کم گرفتن شاهین بوشهر در شکست آنها نقش داشته گفته: فکر نمی‌کنم چنین بحثی باشد در بعضی از مسابقات شما اگر با تمام تمرکز هم وارد شوید، آن روی سکه را که انتظار ندارید می‌بینید، همانطور که گفتم باید امتیازات این دو بازی را به دست می‌آوردیم اما متاسفانه شرایط به سود ما نبود و در کنار آن ما هم خوب بازی نکردیم. ما بد بازی کردیم و باختیم، پس این جای توجیه ندارد. ما تیم یکدستی هستیم و باید از بازی آینده به جمع آوری امتیازات لازم فکر کنیم تا در آخر فصل با مشکل رو به رو نشویم.

 

علیرضا حقیقی درباره تقابل این هفته تیمش برابر پارس جم و حساسیت این بازی با توجه به جایگاه دو تیم گفت: به هر حال دیگر تیم ضعیف یا قوی در لیگ نداریم و تمام تیم‌ها تلاش می‌کنند که امتیاز بگیرند پس باید تمرکز کنیم تا در این بازی خانگی امتیاز بگیریم. ما هواداران خوب و فهیمی داریم که در همه حال پشت تیمشان هستند و کمک می‌کنند تا ما نتیجه بگیریم. هدف ما، بازیکنان روی نیمکت و حتی سکوها موفقیت نساجی است و آنها تلاش می‌کنند تا ما امتیاز لازم را بگیریم‌.

حقیقی درخصوص همکاری با محمدرضا مهاجری و کادرفنی نساجی گفت: ایشان مربی بزرگ و شناخته شده‌ای هستند و کادرفنی او باتجربه هستند. همه ما یک تیم هستیم که در روزهای خوب و بد با هم هستیم. شکست هم همانند برد برای تیم است. با درایتی که ایشان و کادرفنی‌شان دارند ما از این شرایط خارج خواهیم شد. درست است که شاید شرایط ما یک مقدار بحرانی باشد اما شرایط همیشه اینطور نمی‌ماند و تیم‌های بسیار بزرگ هم شکست می‌خورند اما ادامه می‌دهند. برد و باخت در ورزش وجود دارد و با یک شکست هیچ چیز به پایان نمی‌رسد. ما پتانسیل بالایی از جنبه هواداران، مدیریت و بازیکنان داریم و به جایگاه بهتری در جدول می‌رسیم چرا که نزدیک به قهرمانی جدول جایگاه واقعی ما نیست.

گلر سابق تیم ملی درباره اینکه تصور می‌شد در بازگشت به فوتبال ایران و حضور در نساجی نتواند انگیزه سابق خود را دنبال کند اما نمایش او طی هفته‌های اخیر چیز دیگری را نشان می‌دهد گفت: به هر حال هر کسی در زندگی‌اش هدف داشته باشد آن انگیزه لازم را به دست می‌آورد. من با هدف به ایران آمدم و هزار بار گفتم که چشم بسته این تیم را انتخاب نکردم. هر چه در توان داشتم برای نساجی گذاشتم و می‌گذارم همانطور که چند هفته هم با مصدومیت بازی کردم. چند بازی بود که پارگی عضله داشتم اما با آمپول مداوا کردم و خودم را به بازی رساندم تا کمک حال نساجی باشم. خدارا شکر تمامی اعضای تیم چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ فنی به من کمک کردند و من هم توانستم تا خودم را با تیم هماهنگ کنم. امیدوارم که این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد و بیشتر به تیم نساجی کمک کنم تا هواداران از نتایج راضی و خوشحال باشند.

حقیقی که سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارد، درباره نتیجه دربی نیز اینطور گفت: نیمه دوم بازی را دیدم و به نظرم بازی مهیجی بود. خداراشکر دو تیم فوتبال خوبی باز کردند و هواداران هر دو تیم از نوع عملکرد تیم‌هایشان راضی بودند. تیم پرسپولیس با این نتیجه همچنان در صدر جدول قرار دارد و شانسش برای قهرمانی دو چندان شده است که همین نور علی نور است.

گلر سابق پرسپولیس که از محبوبیت بالایی بین هواداران این تیم برخوردار است، درباره اینکه استقلالی‌ها می‌گویند پرسپولیس با نتیجه تساوی بسیار خوشحال شده گفت: فکر نمی‌کنم، بعید است که خوشحال شده باشند. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که با یک تساوی خوشحال و راضی نمی‌شود و مطمئنا هر دو تیم برای برد آمده بودند. بازی پرگلی را دیدیم که هم تماشاگران و هم بازیکنان راضی بودند.

عضو تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ در واکنش به انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: من شناختی از ایشان ندارم و امیدوارم که ایشان بتوانند به تیم ملی کمک کنند. بازیکنان، رسانه‌ها و مردم باید از سرمربی تیم ملی حمایت کنیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. برای ایشان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که به تیم ملی ما کمک کنند.

علیرضا حقیقی درباره شانس تیم ملی برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ و اهمیت حضور ایران در این مسابقات گفت: واقعا جای نگرانی دارد چراکه پروسه انتخاب سرمربی خیلی طولانی شد و جانشین مارک ویلموتس باید زودتر از این‌ها انتخاب می‌شد که سرمربی جدید بتواند شناخت کافی را برای اردوهای پیش رو از بازیکنان داشته باشد. حسن انتخاب اسکوچیچ این است که در ایران کار کرده‌اند و حداقل یک شناخت نسبی دارند و امیدوارم که همه حالا پس از انتخاب درست یا غلط از او حمایت کنیم تا تیم ملی کشورمان را به جام جهانی ببرد. جام جهانی رویدادی نیست که هر سال برگزار شود و فکر می‌کنم که ما اگر در یک دوره از آن حضور نداشته باشیم فوتبال ما به ۱۰ سال قبل برمی‌گردد. باید همه ما دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

پاسخی بگذارید