تاوان دومین شکست پیاپی؛
تاریخ: ۱۰:۵۶ :: ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
نام نویسنده: تحریریه
بازیکنان و کادر فنی نساجی مازندران جریمه شدند

در پی دومین باخت نساجی مازندران، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بازیکنان و کادرفنی تیم ۱۰ درصد جریمه شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال نساجی مازندران پس از کسب پیروزی یک بر صفر در هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر مقابل پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس، دو دیدار پیاپی را با نتیجه ۳ بر ۱ و ۲ بر ۱ به ترتیب مقابل تیم های سایپا و شاهین شهرداری بوشهر که رقیبان مستقیم این تیم در رتبه های پایینی جدول رده بندی به شمار می روند، واگذار کرد تا حالا مدیران باشگاه به این دو شکست واکنش نشان بدهند.
بر همین اساس مدیرعامل باشگاه متنی با محتوای زیر منتشر کرده است: « با اعلام علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی در پی دو باخت متوالی این تیم به سایپا و شاهین، بازیکنان و کادر فنی نساجی ۱۰ درصد از مبلغ کل قرارداد، جریمه شدند.»

شاگردان محمدرضا مهاجری با کسب ۱۹ امتیاز از ۱۹ مسابقه در رتبه دوازدهم جدول رده بندی مسابقات قرار گرفته اند و فاصله این تیم با تیم انتهایی جدول رده بندی به عدد ۷ رسیده است. البته در صورت پیروزی یا تساوی گل گهر که اکنون با ۱۲ امتیاز در رتبه انتهایی جدول است، می تواند این اختلاف را کمتر از این هم بکند.

بازیکن نساجی در اختیار باشگاه قرار گرفت

ایزد سیف‌الله‌پور مدیر تیم نساجی گفت: با نظر و تصمیم کادر فنی، علی شجاعی به‌دلیل عملکرد ضعیف فنی، بی‌انضباطی و عدم رعایت اصول حرفه‌ای در اختیار باشگاه قرار گرفت.

لازم به ذکر است نساجی امروز در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاهی کشور در دیدار مقابل شاهین شهرداری بوشهر با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

به دلیل عملکرد ضعیف و بی‌انضباطی؛

مهاجری، شجاعی را در اختیار باشگاه گذاشت

نساجی مازندران که هفته قبل در بازی خانگی مقابل سایپا با نتیجه ۳ بر یک شکست خورده بود، امروز هم مقابل شاهین شهرداری بوشهر مغلوب شد تا شرایط سختی در پایین جدول پیدا کند و فاصله‌اش با تیم‌های قعرنشین تنها به ۶ امتیاز برسد.

 

بعد از این نتایج ضعیف، باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد تمام اعضای این تیم به دلیل عملکردشان در دو هفته اخیر ۱۰ درصد از کل قراردادشان را جریمه می‌شوند و اکنون نیز سرمربی نساج‌ها دست به یک اقدام برای بهبود شرایط تیمش کرد.

 

علی شجاعی که در بازی امروز نساجی برابر شاهین شهرداری از ابتدا در زمین حضور داشت و در دقیقه ۷۶ تعویض شد، با اعلام کادر فنی این تیم دراختیار باشگاه قرار گرفت.

 

ایزد سیف‌الله‌پور، مدیر تیم نساجی در این باره گفت: با نظر و تصمیم کادر فنی، علی شجاعی به‌دلیل عملکرد ضعیف فنی، بی‌انضباطی و عدم رعایت اصول حرفه‌ای در اختیار باشگاه قرار گرفت.

پاسخی بگذارید