تاریخ: ۶:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

گلزنی که دقیقه ۹۵ پرسپولیس را از شکست نجات داد:استقلال ۹ نفره دفاع می کرد ورزش > لیگ برتر – جری بنستون راهی غیر از کمک گرفتن از مایکل اومانیا برای حرف زدن با اهالی فوتبال ایران ندارد و در مهمترین روز فوتبالی اش در ایران ، خوشحال بود که دوستش در کنارش بود. به گزارش مازند […]

گلزنی که دقیقه ۹۵ پرسپولیس را از شکست نجات داد:استقلال ۹ نفره دفاع می کرد

ورزش > لیگ برتر – جری بنستون راهی غیر از کمک گرفتن از مایکل اومانیا برای حرف زدن با اهالی فوتبال ایران ندارد و در مهمترین روز فوتبالی اش در ایران ، خوشحال بود که دوستش در کنارش بود.

به گزارش مازند اسپرت ؛ جری بنستون در گفت و گویی کوتاه بعد از دربی با خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین که بعد از دو بار ترجمه حرف ها ابتدا به انگلیسی و بعد به فارسی سخن می گفت ، درباره بازی گفت:« بازی سختی بود و از ابتدا گمان می کردم که با تیم بزرگی بازی داریم. آنها این که صدرنشین جدول بودند را در زمین بازی هم نشان دادند. آنها حتی قبل از ما به گل هم رسیدند اما بعد از آن به لاک دفاعی رفتند ، آنها با ۹ نفر دفاع می کردند و در ان شرایط خیلی سخت بود که بخواهیم گل بزنیم اما ما تا دقیقه آخر کوتاه نیامدیم. همه تلاش مان را کردیم تا سرانجام گل زدیم. راستش من در دربی های دیگری هم بودم و گل زدم ، راستش این بازی و جوی که ورزشگاه داشت ، بی نظیر بود. »
او در پایان گفت:«می خواهم این گل را به هادی نوروزی عزیز و همه هواداران پرشورمان که هنوز صدای فریادهای شان در گوشم پیچیده است ، تقدیم کنم و به آنها بگویم متشکرم.»

پاسخی بگذارید