تاریخ: ۱۹:۳۴ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
نام نویسنده: sobhan

پرسپولیس مقابل تیم امید ترینیدادوتوباگو به برتری دست پیدا کرد. به گزارش مازنداسپرت : پرسپولیس در دومین بازی دوستانه خود در اردوی ترکیه عصر امروز به مصاف تیم امید ترینیدادوتوباگو رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد. در این دیدار علی‌علیپور موفق شد در دقیقه ۵۲ و میلاد […]

پرسپولیس مقابل تیم امید ترینیدادوتوباگو به برتری دست پیدا کرد.

به گزارش مازنداسپرت : پرسپولیس در دومین بازی دوستانه خود در اردوی ترکیه عصر امروز به مصاف تیم امید ترینیدادوتوباگو رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد. در این دیدار علی‌علیپور موفق شد در دقیقه ۵۲ و میلاد کمندانی در دقیقه ۹۰ برای سرخپوشان گلزنی کنند.

حاشیه‌های نیمه دوم این بازی به شرح زیر است:

* پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب:  محمد باقر شعبانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، رامین رضائیان، بابک حاتمی، رضا خالقی‌فر، هادی نوروزی، مهرداد کفشگری، کمال کامیابی‌نیا، میلاد کمندانی و  علی‌علیپور به میدان رفتند.

* در دقیقه ۵۲ بازی هادی نوروزی با یک پاس در عمق علیپور را در موقعیت گلزنی خوبی قرار داد و این بازیکن با یک شوت محکم دروازه تیم ترینیدادتوباگو را باز کرد.

* در دقیقه ۵۵ برانکو، بنگر و نوروزی را از زمین بیرون آورد و انصاری و رحمتی دو بازیکن جوان تیمش را جایگزین آنها کرد.

* معدود تماشاگران حاضر در ورزشگاه  در طول بازی بارها  سرخپوشان را مورد تشویق قرار دادند.

* عملکرد شعبانی در چند صحنه که دروازه او مورد تهدید قرار گرفت خوب بود و او در دقیقه ۸۰ جای خود را به مرتضی قدیمی‌پور دروازه‌بان جوان پرسپولیس داد.

* با توجه به اینکه سرخپوشان صبح امروز تمرین نسبتا پرفشاری را انجام داده بودند، برانکو سعی کرد از تمامی شاگردانش  که شرایط بازی کردن را داشتند، استفاده کند.

* کمال کامیابی‌نیا در دقیقه ۸۸ بازی با یک شوت محکم تیر دروازه تیم حریف را به لرزه در آورد. ضمن اینکه دروازه‌بان تیم ترینیدادوتوباگو در این بازی با مهار چند موقعیت خوب پرسپولیسی‌ها بهترین بازیکن میدان بود.

* کمندانی در دقیقه نود روی پاس خالقی‌فر موفق به باز کردن دروازه تیم حریف شد.

منبع : خبر انلاین

پاسخی بگذارید