لیگ برتر والیبال کشور
تاریخ: ۲۲:۲۷ :: ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
نام نویسنده: علی احمدی
تیم کاله بدون یار هفتم فولاد سیرجان را شکست داد

تیم کاله مازندران در روزی که به حکم کمیته انضباطی فدراسیون والیبال از حضور تماشاچیان محروم بود در بازی معوقه هفته هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور تیم فولاد سیرجان را شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار معوقه دو تیم کاله مازندران و فولاد سیرجان از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شامگاه چهارشنبه در سالن خالی از تماشاگر پیامبر اعظم آمل برگزار شد و تیم میزبان با نتیجه ۳ بر صفر میهمان سیرجانی خود را شکست داد و به ششمین پیروزی این فصل خود دست یافت.

شاگردان “بهروز عطایی” درتیم کاله مازندران در این دیدار با نمایش قابل قبول به خصوص در دست دوم و زمانی که با امتیاز ۱۹ بر ۲۴ از میهمان سیرجانی خود عقب بودند برگشت رویایی ای رقم زدند و در نهایت نتیجه این دست را ۳۱ بر ۲۹ به سود خود تغییر دادند.

کاله ای ها در این مسابقه در دست‌های اول، دوم و سوم با امتیازهای (۲۵ بر ۲۰)، (۳۱ بر ۲۹) و(۲۵ بر ۲۱) پیروز شدند و ۳ امتیاز ارزشمند این بازی خانگی را تقدیم هواداران محروم خود کردند.

کاله مازندران با این پیروزی جمع امتیازهای خود را به ۱۷ رساند و از رده هفتم به رده ششم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.

تیم کاله در چارچوب هفته یازدهم این رقابت‌ها روز یکشنبه ششم بهمن در آمل میزبان تیم فولاد سیرجان است.

پاسخی بگذارید