تاریخ: ۶:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
نام نویسنده: sobhan

ماجرای جالب حرف زدن با گلزن پرسپولیس در دربی که اینگونه خوشحالی کرد! ورزش > لیگ برتر – جری بنگستون از این پس محبوب ترین بازیکن دربی تا دربی آینده برای پرسپولیسی هاست. او معجزه آسا در دقیقه ۹۶ به کمک تیمش آمده است. به گزارش مازند اسپرت ؛ جری بنگستون بعد از بازی ، شاید خودش […]

ماجرای جالب حرف زدن با گلزن پرسپولیس در دربی که اینگونه خوشحالی کرد!

ورزش > لیگ برتر – جری بنگستون از این پس محبوب ترین بازیکن دربی تا دربی آینده برای پرسپولیسی هاست. او معجزه آسا در دقیقه ۹۶ به کمک تیمش آمده است.

به گزارش مازند اسپرت ؛ جری بنگستون بعد از بازی ، شاید خودش هم نمی دانست چه کار بزرگی برای هواداران تیمش انجام داده ، او شاد بود از اینکه در ۴ بازی متوالی برای تیمش ۳ گل زده است و توانسته در دقیقه ۹۶ ، در مهمترین مسابقه نیم فصل اول تیمش ، بهترین گل را بزند. اینکه توپ به کجایش خورده و اصلا چقدر در زده شدن این گل نقش داشته اصلا مهم نیست ، مهم این است که او بوده که باعث شده دفاع چند لایه استقلال بشکند و طلسم دروازه مهدی رحمتی فرو بریزد. بعد از مسابقه همه می خواستند با او مصاحبه کنند اما جری یک مشکل اساسی داشت ، او فقط بلد بود اسپانیش حرف بزند و فقط دو نفر می توانستند حرف های او را از اسپانیش به انگلیسی ترجمه کنند ، مایکل اومانیا و ماریچ . که هر دو کمی از او فاصله داشتند. یکی از خبرنگاران که کمی اسپانیش بلد بود از او چیزی پرسید و جری هم با هیجان دقایقی طولانی توضیح داد و البته خبرنگار از تمام این حرف ها متوجه شد که او از گلش خوشحال است! دقایقی بعد اما اومانیا به فریاد بنگستون رسید تا درباره یکی از مهمترین گل های تاریخ فوتبالش اقلا در ایران حرف بزند . او که از شادی این گل مهم که خودش درباره اش می گوید:« در لیگ هندوراس هم در دربی گل زدم اما حلوی ۱۰۰ هزار نفر و در این دقیقه از بازی ، واقعا یک حس دیگری داشت.» اینچنین شادی می کند و اشک هم بازی هایش را از شادی در می آورد!

۴۱۴۱

پاسخی بگذارید