گزارش اتحادیه جهانی از ستاره های مصدوم کشتی آزاد جهان؛
تاریخ: ۱۷:۲۲ :: ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
نام نویسنده: احمد قربانی
یزدانی، آکگول و تیلور پس از عمل جراحی به تشک کشتی باز می‌گردند

اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی، به وضعیت ستاره های مصدوم کشتی آزاد جهان پرداخته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در این گزارش که در سایت اتحادیه جهانی کشتی منعکس شده است با اشاره به مصدومیت حسن یزدانی، طاها آکگول و دیوید تیلور از بازگشت این کشتی گیران به تشک کشتی خبر داده است.

طاها آکگول قهرمان سنگین وزن ترکیه در مصاحبه با اتحادیه جهانی کشتی گفته است: در حالی که کشتی می‌گرفتم روی شانه‌ام افتادم و مصدوم شدم. من در اسرع وقت بر می‌گردم و امیدوارم قبل از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو سلامتی خود را بازیابم.

قهرمان وزن ۱۲۵ کیلوگرم المپیک ریو تصریح کرد: جراحی را روی شانه چپم داشته‌ام و حداقل ۳ ماه تا بهبودی آن زمان لازم است. من ۲ ماه را فیزیوتراپی می‌کنم و پس از ۳ ماه تمرینات خود را آغاز خواهم کرد.

اتحادیه جهانی همچنین با اشاره به اینکه حسن یزدانی، فوق ستاره کشتی ایران که طلای المپیک ۲۰۱۶ و ۲ طلای جهان را در کارنامه دارد، زانوی پای راست خود را مورد عمل جراحی قرار داده و حداقل ۲ ماه زمان تا بهبودی نیاز دارد از قول یزدانی نوشت: این جراحی موفقیت آمیز بود. من در حال حاضر در شرایط خوبی هستم، پس از ۲ ماه تمرینات خود را روی تشک آغاز می کنم و روحیه خوبی دارم. باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

اتحادیه جهانی همچنین با اشاره به مصدومیت دیوید تیلور قهرمان سال گذشته جهان در وزن ۸۶ کیلوگرم از حضور دوباره این کشتی گیر آمریکایی بر روی تشک پس از ۸ ماه خبر داد.

پاسخی بگذارید