هفته چهاردهم لیگ دو فوتبال کشور
تاریخ: ۲۰:۴۲ :: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
نام نویسنده: تحریریه
بابلسری‌های ناکام در هفته چهاردهم لیگ دو فوتبال

نماینده فوتبال مازندران در هفته چهاردهم لیگ دو فوتبال کشور به نتیجه مساوی ۲-۲ مقابل مهمانش نفت و گاز گچساران رضایت داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،انگار قرار نیست بابلسری‌ها در لیگ امسال اوج بگیرند. به از کسب نتایج متزلزل در نیم فصل اول، در نیم فصل دوم هم بابلسری‌ها خوب کار نکردند.

 بازی‌های روز اول هفته چهاردهم لیگ دسته دوم برگزار شد اما شاگردان میرقربانی نتوانستند در خانه پیروز باشند و به تساوی رضایت دادند.

شهدا بابلسر برابر نفت وگازگچساران دو دو متوقف شد تا باز هم امتیاز از دست دهد.هانی اسماعیلی و مصطفی نوربخش(P) گلزنان بابلسری‌ها بودند.

شهدای بابلسر که این فصل از سوی شهرداری و شورا و همچنین از سوی امام جمعه شهر حمایت می‌شد، هنوز نتوانسته خواسته‌ها را برآورده کند.

شاگردان صابر برای جبران ناکامی‌ها باید در ادامه لیگ که چیزی هم از آن نمانده، حسابی بدرخشند.

شرح بازی:

 شهدای بابلسر نیم فصل دوم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور را با تساوی خانگی شروع کرد. نماینده فوتبال مازندران در هفته چهاردهم لیگ دو فوتبال کشور به نتیجه مساوی ۲-۲ مقابل مهمانش نفت و گاز گچساران رضایت داد.

 شاگردان سیدصابر میرقربانی که نیم فصل اول را با ۱۶ امتیاز و رتبه نهم گروه دوم به پایان رسانده بودند در تعطیلات نیم فصل دست به خانه تکانی زدند و با ۵ بازیکن خود قطع همکاری کردند و در عوض ۷ بازیکن جدید جذب کردند.

 شهدای بابلسر که با سیستم ۲-۴-۴ لوزی وارد زمین شده بود از دو بازیکن جدید در ترکیب ۱۱ نفره استفاده کرد.

 امین هاشمی کاپیتان نیم فصل اول صدرنشین گروه اول مسابقات در پست دفاع میانی و سینا دست نشان هافبک میانی رایکا بابل، بازیکنان جدیدی بودند که در ترکیب ثابت بابلسری ها به میدان رفتند.

 شتاب و عجله شهدای بابلسر برای فتح دروازه حرف در ابتدای بازی کار دست این تیم داد و محمد بختیاری مهاجم فرصت طلب گچساران در دقیقه ۶ پاس کوتاه و زمینی ارسالی از جناح چپ بابلسر را با ضربه بغل پا دقیق به گل اول بازی بدل کرد.

 ۱۲ دقیقه بعد، فشار حملات شهدا جواب داد و مصطفی نوربخش از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

 دو تیم در زمین گل آلود ورزشگاه سردار شهید علیزاده بازی قابل قبولی را به خصوص در نیمه اول به نمایش گذاشتند.

 در دقیقه ۳۶ سجاد عبدویی بر روی سینا اشتباه سینا دست نشان برای دومین دروازه شهدای بابلسر را باز کرد.

 شهدای بابلسر برای جبران این گل فقط ۲ دقیقه زمان لازم داشت؛ چرا که هانی اسماعیلی مهاجم این تیم در دقیقه ۳۸ بر روی پاس محمد رضی پور مدافع راست بابلسر گلزنی کرد.

 این آخرین گل بازی بود و دو تیم با وجود تلاش زیاد در نیمه دوم موفق به گلزنی نشدند.

 خبر بد برای تیم شهدا مصدومیت شدید زانوی محمد رضی پور مدافع راست و یکی از بهترین بازیکنان نیم فصل این تیم در دقیقه ۴۴ بازی بود.

 شهدای بابلسر اگر چه در این بازی از نظر قوای بدنی نسبت به نیم فصل نخست آماده تر نشان داد ولی هنوز مشکل اصلیش در خط دفاعی همچنان باقی مانده است.

 بابلسری ها با وجود نداشتن تنوع تاکتیک در حمله، خطرناک و موفق هستند ولی ناهماهنگی و سردرگمی در خط دفاعی شهدا کاملا مشهود است.

 میرقربانی با توجه به فاصله کم با تیم های بالای جدول هنوز فرصت دارد تا با برطرف کردن ضعف های تیمش به رتبه قابل قبول در انتهای فصل دست یابد.

شهدای بابلسر با تساوی ۲-۲ مقابل نفت و گاز گچساران ۱۷ امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به تیم ۱۶ امتیازی شهدای رزکان در جایگاه نهم جدول را حفظ کردند.

پاسخی بگذارید