تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
نام نویسنده: sobhan

حیدریان که بازی در لیگ دو را به مربی گری در آسیا ترجیح داد، به دلیل مصدومیت بازی در سن ایچ ساوه را هم از دست داد. به گزارش مازنداسپرت : محمدرضا حیدریان با کلی افتخار ملی هیچ گاه نتوانست در عرصه باشگاهی جایگاه واقعی خود را پیدا کند. او در سال های اخیر با باشگاه های […]

حیدریان که بازی در لیگ دو را به مربی گری در آسیا ترجیح داد، به دلیل مصدومیت بازی در سن ایچ ساوه را هم از دست داد.

به گزارش مازنداسپرت : محمدرضا حیدریان با کلی افتخار ملی هیچ گاه نتوانست در عرصه باشگاهی جایگاه واقعی خود را پیدا کند. او در سال های اخیر با باشگاه های مختلف لیگ یکی و دسته دو همکاری داشته است. آخرین همکاری اسطوره فوتسال ایران و آسیا با تیم دسته دویی سن ایچ ساوه بود اما حیدریان در یکی از بازی های دوستانه تیمش از ناحیه زانو مصدوم می شود و سایر بازی های تیمش را از دست می دهد.

این در حالی است که حیدریان در همین فصل پیشنهادهایی از تیم های لیگ برتری داشت. یکی از این پیشنهادها از جانب وحید شمسایی برای حضور در جام باشگاه های آسیا مطرح شد. حتی شمسایی اختیار تام به حیدریان داد تا سمت دلخواهش را انتخاب کند اما آقای خاص، لیگ دو را به جام باشگاه های آسیا ترجیح داد!

با این حال حیدریان دیشب هم در بازی تیمش حاضر نشد و به گفته مدیرعامل تیم احتمال حضور او در تیم با توجه به عدم صعود به دور بعد، خیلی کم است.

منبع: خانه فوتسال 

پاسخی بگذارید