تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مایکل براون بازیکن سابق سیتی معتقد است که پپ گواردیولا به جدایی از سیتی فکر می کند و باشگاه نیز این را می داند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پپ گواردیولا تا سال ۲۰۲۱ با سیتی قرارداد دارد و از سال ۲۰۱۶ که سرمربی این باشگاه شده، توانسته دو قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورد. سیتی با پپ فصل گذشته فاتح سه گانه فوتبال انگلیس شد ولی شرایط برای این تیم در فصل جاری متفاوت است. سیتی با دو بازی بیشتر از لیورپول یازده امتیاز کمتر دارد و در رده سوم جدول، امید چندانی به قهرمانی ندارد.

شایعات زیادی در مورد جدایی گواردیولا در پایان فصل شنیده می شود و خود او عنوان کرده است که فعلا عجله ای برای تمدید ندارد.

 

 

Image result for michael brown MAN CITY

 

 

مایکل براون در مورد آینده گواردیولا به رادیو ۵ لایو گفت:« به شخصه معتقدم گواردیولا در پایان فصل از سیتی خواهد رفت. فران سوریانو به عنوان مدیر اجرایی سیتی شایعات جدایی گواردیولا را تکذیب کرده و عنوان داشته است که روی پپ برای آینده حساب می کند اما با توجه به دستاوردهای فوق العاده ای که گواردیولا در سیتی داشته، زبان بدن او اخیرا تغییر کرده و همه چیز نشان می دهد که او در پایان فصل خواهد رفت.»

 

براون ادامه داد:« جدایی آرتتا و رفتن او به آرسنال نیز یک نشانه دیگر است و نشان می دهد که سران سیتی به گزینه های جانشینی پپ فکر می کنند. آرتتا فکر می کرد که جانشین پپ خواهد شد ولی پالس هاس مثبتی از سران باشگاه دریافت نکرد و ترجیح داد به پیشنهاد آرسنال پاسخ مثبت بدهد. معتقدم قضیه جدایی پپ جدی است و آرتتا اگر اطمینان داشت که پپ تا پایان قراردادش خواهد ماند و سپس جانشین وی می شود، همچنان در سیتی می ماند.»

 

 

پاسخی بگذارید