تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی امروز وارد میلان شد تا در تست های پزشکی باشگاه شرکت کند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در هفته های اخیر اخبار ضد و نقیضی در مورد آینده زلاتان، ستاره جنجالی و ۳۸ ساله منتشر شده بود و در نهایت شش روز پیش باشگاه میلان اعلام کرد که انتقال او به این تیم نهایی شده است.

قرارداد زلاتان شش ماهه است با بند تمدید یک ساله. او اگر به حدنصاب مشخصی از حیث تعداد بازی در نیم فصل دوم برسد، قراردادش تمدید  خواهد شد. دستمزد او ۳٫۵ میلیون یورو بعلاوه بندهای متغیر است.

 

سرانجام انتظار ها به پایان رسید و ستاره سوئدی ساعتی پیش وارد میلان شد و مورد استقبال زوانومیر بوبان مدیر فنی باشگاه و نیز ده ها تن از هواداران روسونری قرار گرفت. او امروز تست های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و فردا معارفه رسمی او در میلانلو برگزار خواهد شد.

 

زلاتان در بدو ورود به خبرنگاران گفت:« از بازگشت به میلان بسیار خوشحالم و این، هیجان و شعف فوق العاده ای به من داده است. همیشه گفته ام که میلان خانه من است و سرانجام اینجا هستم. پس از جدایی از میلان در تیم های مختلفی بازی کردم ولی در نهایت برگشتم و این مهمترین چیز است. پیغام برای هواداران؟ اینکه من اینجا هستم و منتظرشان در سن سیرو خواهم بود و می خواهم مثل گذشته باعث خوشحالی و غرورشان شوم.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید