با توجه به مصدومیت علیرضا کریمی
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
نام نویسنده: تحریریه
محمدیان جایگزین کریمی در تورنمنت ایتالیا می‌شود

با توجه به مصدومیت علیرضا کریمی، در صورت فراهم شدن شرایط و اخذ روادید، محمدحسین محمدیان جایگزین وی در تورنمنت کشتی ایتالیا خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات کشتی تورنمنت ایتالیا به عنوان یکی از مسابقات رنکینگ المپیک که امتیازات آن در جدول و گروه‌بندی المپیک تأثیرگذار است، روزهای ۲۵ تا ۲۷ دی ماه در شهر رم ایتالیا برگزار می‌شود.

در حالی‌که پیش از این کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد اسامی نفرات شرکت کننده را برای حضور در این رقابت‌ها اعلام کرده و علیرضا کریمی نیز یکی از نفرات اعزامی بود، اما با توجه به مصدومیت کریمی، محمدی و همکارانش تصمیم گرفتند یک کشتی‌گیر‌ دیگر را جایگزین نایب قهرمان جهان کنند تا این فرصت از دست نرود.

با این حساب در صورت فراهم شدن شرایط و اخذ روادید، محمدحسین محمدیان جایگزین کریمی در تورنمنت ایتالیا خواهد شد و در وزن ۹۷ کیلوگرم روی تشک خواهد رفت.

بهنام احسان پور و یونس امامی نیز در این مسابقات در اوزان جدید به میدان می‌روند. امیرحسین زارع نیز پس از کسب مدال طلای امید های جهان در وزن ۱۲۵ کیلوگرم و برای کسب تجربه بیشتر و محک خوردن با حریفان بزرگسال به این رقابت ها اعزام خواهد شد.

پاسخی بگذارید