مهاجم تیم ملی فوتبال امید
تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
صیادمنش: با آمادگی کامل به تیم امید اضافه می شوم/ رایزنی های فدراسیون نتیجه داد

مهاجم تیم ملی فوتبال امید که بالاخره موفق به دریافت مجوز حضور در این تیم شد اعلام کرد با آمادگی کامل به جمع شاگردان حمید استیلی می پیوندد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اللهیار صیادمنش با بیان این موضوع گفت:خوشبختانه رایزنی ها و تلاش فدراسیونفوتبال برای جلب رضایت باشگاه موفقیت آمیز بوده و بالاخره با حضور من در مسابقات تیم امید موافقت کردند. طبق برنامه روز یکشنبه راهی تهران می شوم و در اردوی تیم امید حضور پیدا می کنم.

صیادمنش در خصوص شرایط آمادگی خودش اظهار داشت:در اینجا وضعیت خوبی دارم و در بازی ها هم مورد اعتماد کادر فنی قرار داشتم. به همین دلیل با آمادگی کامل و در شرایط مسابقه به تیم امید اضافه می شوم. البته خودم هم تمرینات اختصاصی داشته ام که بتوانم در وضعیت ایده آل تیم المپیک را همراهی کنم.

وی همچنین در خصوص عدم حضور در اردوی قطر گفت:به هر ترتیب امکان جلب موافقت باشگاه برای حضور در این اردو وجود نداشت و همینکه با حضور من در مسابقات تایلند موافقت کردند اتفاق بسیار خوبی است. با این وجود من در اردوی گذشته اندونزی تیم را همراهی کردم و با جو تیم همچنین تفکرات کادر فنی کاملا آشنا هستم. امیدوارم در فرصت باقی مانده که حدود یک هفته پیش از بازی های تایلند راهی این کشور می شویم شرایط بهتری داشته باشم و هماهنگی لازم هم ایجاد شود.

صیادمنش تاکید کرد: ایمان دارم که این تیم می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند. بچه های بسیار توانمندی در تیم امید حضور دارند و ما یک تیم قدرتمند هستیم که می تواند نمایش خوبی در این بازی ها داشته باشد.

پاسخی بگذارید