امیدوارم شرایط تیم به گونه‌ای رقم بخورد که در شأن شهر و استان باشد؛
تاریخ: ۷:۲۵ :: ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
نام نویسنده: احمد قربانی
مهاجری: حق ما باخت نبود/ پرسپولیس راه بردن را بلد بود

سر مربی تیم فوتبال نساجی گفت: در این بازی حق ماباخت نبود آنها بردن را بلد بودند ولی ما بلد نبودیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا مهاجری بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: به پرسپولیس تبریک می گویم، در این بازی حق ماباخت نبود آنها بردن را بلد بودند ولی ما بلد نبودیم.

سر مربی تیم فوتبال نساجی مازندران افزود: نمی خواهم گلایه کنم ولی روزی که بازی ما با پرسپولیس کنسل شد بازیکنان ما کامل بودند. آن روزی که بازی لغو شد شاخص آلودگی چند بود امروز شاخص آلودگی چند بوده است؟. همکاری خوب با تیم امید داشتیم ولی از نظر تعویض به مشکل خوردیم. بازیکنان پرسپولیس خوب عمل کردند ولی بازیکنان ما دقت کافی را نداشتند و در روزی که مستحق باخت نبودیم باختیم. تغییر سیستم دادیم تا پرسپولیس را بیشتر تحت فشار قرار بدهیم که این طور هم شد. پرپسولیس بازیکنان ملی پوش دارد و در خانه خودش بازی کرد. هواداران ما هم برایمان سنگ تمام گذاشتند.

مهاجرانی در ادامه عنوان کرد: امیدوارم شرایط تیم نساجی به گونه‌ای رقم بخورد که در شأن شخصیت تیم و شهر و استان ما باشد. به تیم داوری مسابقه هم خسته نباشید می‌گویم،  داوری مشکلی نداشت.

سرمربی نساجی در مورد اینکه دلیل پشیمان شدنش از تعویض چه بود، اظهار داشت:‌ ما می‌خواستیم یکی دیگر را به میدان بیاورم که توان عبور از بازیکنان پرسپولیس داشت اما ناهماهنگی در کارت بازیکن و شماره پیراهنش باعث شد که نتوانیم او را به میدان بیاوریم.

پاسخی بگذارید